20 Ocak 2019 Pazar

“Bu tablo siz cesurların sayesinde”

“Bu tablo siz cesurların sayesinde”
Siyaset Yazdır

Haber

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili aday adaylarının tanıtım toplantısında konuşan İl Başkanı Serdar Kaman, “Her türlü baskıya rağmen biz hiç yılmadık, yorulmadık. Bu tablo siz cesur yürekler sayesinde oldu” dedi

24 Haziran seçimlerine sayılı haftalar kaldı. Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren siyasi partiler de milletvekili aday adaylarını kamuoyuna tanıtıyor. Önceki gün CHP İl Örgütü’nün aday adayı tanıtımının ardından dün de İYİ Parti İl Teşkilatı tanıtım toplantısı düzenledi. 47 milletvekili aday adayının tanıtım toplantısı Wellborn Luxury Otel’de yoğun katılımla gerçekleştirildi. İl Başkanı Serdar Kaman’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya İYİ Parti Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Ruhittin Sönmez, İl Gençlik Kolları Başkanı İskender Kaan Yılmaz, ilçe başkanları, Kocaeli Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin ve partililer katıldı.

 

HİÇ YILMADIK, YORULMADIK

Toplantının açılış konuşmasında aday adayları ve partililerine seslenen İl Başkanı Serdar Kaman, “Partimiz 6 ay gibi kısa bir süre önce kuruldu. Her türlü hileye, ayak oyunlarına rağmen bir baskın seçim düzenlenmiş olmasına rağmen seçimlere hazır hale geldik. Bu kutlu yürüyüş zorlu bir süreçten geçmiştir. Toplantı salonlarımızın elektrikleri kesildi. Resmi dairelere başvurmamıza rağmen toplantı salonu verilmedi. Pankartlarımız belediye araçlarıyla indirildi, kaldırıldı. İstanbul’da stantlarımıza saldırılar oldu. 50 bin kişinin katıldığı kurultayımıza hiçbir televizyon kanalı yer vermedi. Ama biz hiç yılmadık, yorulmadık. Bu siz cesur yürekler sayesinde oldu. İktidar partisini saymıyorum. En fazla aday adayı olan partiyiz. Toplamda 47 aday adayımız var” şeklinde konuştu.

 

6 VEKİL ÇIKARACAĞIZ

Devamında Kaman, “Bu vekil aday adayları ile bırakın vekilliği bir Bakanlar Kurulu listesi çıkar. Hepsinin kalitesi çok yüksek. Siyaset bir ekip işidir. Daha düne kadar bizi görmezden gelen bürokratlar şimdi bizi saygı ile karşılıyorsa esnafımız bizi kucaklıyorsa bu tablo siz değerli partililerimizin sayesindedir. İYİ Parti bu seçimde iddia ediyorum 6 vekil çıkaracak ve 6 da belediyeyi alacağız. Bu tablo ile Türkiye’nin ilk seçilmiş kadın cumhurbaşkanını çıkaracağız. Kocaeli genelinde 25 mahalle temsilciliği kurduk. Bu sayı 30’a çıkacaktır. Bu ekiple şüpheli sandıklar olmak üzere seçimi baştan sona kadar kontrollü bir şekilde takip edeceğiz. Trafo kedilerini emekliye ayırdık. Allah vekil adaylarımızın yolunu açık etsin” şeklinde konuştu.

 

İŞTE MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

Adil Gülez

Ahmet Yeşil

Alper Bircanoğlu 

Ayla İlgün

Ayşegül Babacan

Ayşegül Yüken

Baha Yavuz

Burak Uluköylü

Büşra Karademir

Cumali Durmuş

Dijle Akın

Dürdane Uysal

Ebru Kavas

Ekrem Korkmaz

Ensar Çağrı Arhan

Esra Tolu 

Fatih Yıldız

Fevzi Kurt

Fuat Berna

Gönül Vursal

Gürkan Uysal

Haluk Tamyüksel

Harun Demirkaya 

Hasan Hacıoğlu 

İbrahim Ömer Toyran

İhsan Şahin 

İlhan Tan 

İsmail Sahir Özbağ

Kemal Çevik

Murat Atar

Murat Kök 

Nevzat Kasap

Nurcan Acaroğlu

Özer Yıldız

Özgür Alparslan 

Özhan Aşkın Öztürk

Renan Argun Kıran  

Resul Patan 

Ruhan Tekcan

Ruhittin Sönmez 

Selda Mican 

Sema Akçay

Şafak Akın 

Turan Atilla

Ufuk Turan

Ünal Atabay

Zekai Kahyaoğlu

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu