20 Ocak 2019 Pazar

“Halk Günü Ziyaretlerinde Ramazan Bereketi Vardı”

“Halk Günü Ziyaretlerinde Ramazan Bereketi Vardı”
Güncel Yazdır

Çarşamba günleri gerçekleştirilen halk günü ziyaretlerinde Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, hemşehrilerini kapıda karşılamayı sürdürüyor.Kandıra’nın gelişen yapısına her geçen gün yeni bir hizmet ekleyen Başkan Köken, vatandaşların istek ve talepleri ise can kulağı ile dinliyor

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, halk günü ziyaretlerinde hemşehrilerini ağırlamayı sürdürüyor. Vatandaşlarla içi içe olan onların taleplerini ve ihtiyaçlarını dinleyip yerinde inceleyen Başkan Köken, Çarşamba günü yapılan halk günü ziyaretlerinde onlarca hemşehrisini dinledi.

 

Kandıra’nın en yoğun günlerinden olan Çarşamba günü hemşehrileriyle buluşan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  görevimiz sürecinde ilçemize en iyi hizmeti sunmak, talepleri değerlendirerek ihtiyacı olan vatandaşlara ulaşmak için titizlikle çalıştıklarını belirtti.

 

Başkan Köken; “Kandıralı Olmaktan Gurur Duyuyoruz”

Büyük küçük her kesimden gelen ziyaretçilerimiz bizleri memnun ediyor diyen Başkan Köken, büyüklerimizle ettiğimiz sohbet boyunca onların bilgi ve tecrübelerinden yararlandıklarını ve Kandıralı olmaktan gurur duyduklarını vurguladı.

 

 Belediye Başkanı olarak memleketimize hizmet etmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz diyen Başkan Köken, halk gününün dışında haftasonunu da vatandaşlara  ayırdıklarını anlatarak kapılarının tüm vatandaşlara 7/24 açık olduğunu belirtti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu