20 Ocak 2019 Pazar

Kartepe çocuklar kulübünden annelere sürpriz

Kartepe çocuklar kulübünden annelere sürpriz
Güncel Yazdır

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü Anneler Günü dolayısıyla çeşitli hediyeler hazırlayarak, annelerine sürpriz yaptılar

Anneler evlatlarını 9 ay karınlarında taşıyarak onlar daha doğmadan üzerlerinde pek çok emek harcamış olurlar. Cefakâr annelerimiz bizleri kendi başımızın çaresine bakabileceğimiz yaşa kadar büyütür hatta ondan sonra da bizi gözünde hala çocuk gibi görür ve bakmaya, ilgilenmeye devam ederler. Tüm zahmete ve eziyete rağmen ses çıkarmadan canlarını dişlerine takarak bizler için uğraşan annelerimiz kutsaldır. Annemiz bizim en yakın yol arkadaşımız, hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan kader arkadaşımız gibidirler. Anneler ve çocukları arasındaki bağ herkesten ve her şeyden başkadır, farklıdır.

 

ANNELERİNE HEDİYE HAZIRLADILAR

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü eğitmenleri, öğrencilerle birlikte çeşitli hediyelik eşyaları tasarlayarak, mükemmel el ürünleri ortaya çıkardılar. Öğrenciler, “Annelerimizin değerini bilmeli ve onları incitmemeli, üzmemeliyiz. Annelerimiz bize kıyamadıkları için biz onları ne kadar üzsek, kırsak da bizlere küsmezler fakat bunu bir açık gibi görüp üzmeye kırmaya devam etmemeliyiz. Onlara hakkını vermeye önce iyi davranarak başlamalıyız. Bu hediye sayesinde annelerimizin ömür boyu saklayabileceği muhteşem bir hediye armağan etmiş olacağız” dediler. Çocukların mutlulukları gözlerinden okunurken, kendilerine bu imkânları tanıyan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’e teşekkürlerini sundular.

 

KARTEPE ÇOCUKLAR KULÜBÜNDEN ANNELERE SÜRPRİZ (6)

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu