20 Ocak 2019 Pazar

Millet İttifakı ve AGD’den Kudüs protestosu

Millet İttifakı ve AGD’den Kudüs protestosu
Siyaset Yazdır

Anadolu Gençlik Derneği (AGD) İsrail’in Kudüs’te yaptığı insan hakları ihlalleri nedeniyle basın açıklaması ve protesto düzenledi. Millet İttifakı’nda yer alan parti liderleri programda tam kadro yer aldı

ABD’nin İsrail Büyükelçiliğini, Kudüs’e taşımasının ardından yaşanan olaylar ve İsrail’in binlerce Filistinliyi öldürmesinin ardından Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi ilimizde de protesto gösterileri devam ediyor. Bugün Sabri Yalım Parkı’nda Anadolu Gençlik Derneği (AGD) düzenlediği basın açıklaması ile İsrail ve ABD’yi protesto etti. Gerçekleştirilen protesto gösterisine, AGD Kocaeli Şube Başkanı Kemal Halıcı’nın yanı sıra, Millet İttifakı partilerden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Saadet Partisi  İl Başkanı Nurettin Çelik, Demokrat Parti İl Başkanı Mustafa Nazlıgül katıldı. İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman programa katılmazken İYİ Parti’yi temsilen İl Başkan yardımcısı programa katıldı.  Gerçekleştirilen programda konuşan AGD Şube Başkanı Kemal Halıcı, “İş yapması gerekenler konuşuyorlar. Bizde bugün tek konuşması gereken çocuklarımızı burada konuşturmak istedik ve onları buraya getirdik.  İslam ülkelerinin haklarını savuşturmak için kapalı kapılar ardında her türlü görüşmeyi yapıyorlar. İsrail bölgenin meşru devleti değildir bir terör örgütüdür. İsrail ile her türlü ilişki kuranlar akan kana ortaktır.  ABD ile stratejik ortak olup kınama yayınlayanlar ancak kendilerini kandırırlar” dedi.

 

İl Başkanları (1)

 

Çocuklar ellerinde dövizlerle sahneye çıktılar

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu