22 Ocak 2019 Salı

8 milyonluk istasyon ihalesi 2. Kez iptal edildi

8 milyonluk istasyon ihalesi 2. Kez iptal edildi
Güncel Yazdır

İzmit Belediye Encümeni Cemil Kanpara başkanlığında toplandı. Tek gündem maddesi olan Gündoğdu’daki akaryakıt istasyonunu satmak üzere toplanan encümende istasyona alıcı çıkmadı

İzmit Belediye Encümeni, Gündoğdu Mahallesi 180 ada 10 Nolu parseldeki Bin 927 metrekarelik akaryakıt satış ve LPG ikmal istasyonu alanını dün ihaleye çıkardı. Geçtiğimiz hafta da ihaleye çıkan ancak taliplisi çıkmayan akaryakıt istasyonu bu hafta yine ihaleye çıktı. Pazarlık usulü ile satışa çıkarılan akaryakıt istasyonu için encümen üyeleri, son dakikaya kadar alıcı bekledi. Ancak hiçbir alıcının olmadığı ihale iptal edildi. Akaryakıt istasyonunun bir daha ne zaman ihaleye çıkarılacağı ise bilinmiyor.

 

İŞLETMECİ BULUNMAZSA CEZA YİYECEK

Emlak İstimlak Müdürlüğü’nde düzenlenen akaryakıt istasyonu ihalesi için ilimizde de dahil olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinden arayıp fiyat teklifi alan firmalar, 8 Milyon TL’nin bütçelerine fazla gelmesi sebebiyle ihaleye katılmadı. Ayrıca istasyonda daha önce sözleşmesi bulunan GO firması 2020’eye kadar işletmeci bulamazsa firma ceza yiyecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu