23 Temmuz 2019 Salı

Jeet Kune Do Kulelkavido’nun yeri kurulları belirlendi

Jeet Kune Do Kulelkavido’nun yeri kurulları belirlendi
Spor Yazdır

Haber

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’nun alt branşlarından biri olan Jeet Kune Do Kulelkavido’nun 2018 yılı yeni kurulları belirlendi

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu branşları değişime gittikçe kurullarını yeniliyor. Federasyonun alt branşlarından biri olan Jeet Kune Do Kulelkavido’nun 2018 yılı yeni kurulları belirlendi. Yeni kurul listelerinde kısmen değişikliğe gidildi. Jeet Kune Do Kulelkavido branşının İcra Kurulu başkanlığını önceki senelerde olduğu gibi Sijo Yüksel Yılmaz yürütüyor. Kuruldaki yerlerini koruyan Göksel Civelek ve Muammer Topçu’nun yanı sıra Mahmut Kıldize ve Bülent Güneş de dâhil edilerek kurul beş kişiye çıkarıldı. Ediz Barış’ın başkanı olduğu Teknik Kurula bu sene Alparslan Arslan ismi dâhil oldu.

 

Abdulvahid Alagöz’ün başkanlığını yürüttüğü Merkez Hakem Kuruluna İsmail Hakkı Durmuş, Zekeriyya Almaz, Ertan Turan ve Mustafa Meral isimleri eklendi. Soner Günday’ın başkanlığını üstlendiği Eğitim Kurulunda İslam Karaaslan, Engin Alemdar, Gökhan Karagöz, Mustafa Topuz, Muhsin Özkan Özgenç ve Erkan Özakdağ’ın isimleri ilave edildi. Organizasyon Kurulunun yeni başkanı Abdulhakim Bölükbaş’ın ekibinde Yusuf Kenan Bodur, Murat Dönen, Mahmut Fatih Savaş, Şaban Özzaim, Musa Yapal, Hakan Erdem gibi yeni isimler yer alırken Teftiş Kurulundaki Mümtaz Tarı bu gruba geçti. Tamamı doktorlardan oluşan Sağlık Kurulu Başkanı Recep Karasu olurken ekip değişmedi. ARGE Başkanı Cem Levent Şişman’ın ekibine Prof. Dr. Orhan Baş ve Doç. Dr. Ali Aslan dâhil edildi. Hayrullah Demiray’ın Başkanlığındaki Basın Yayın Kuruluna dâhil edilen Cihan Atik başkan yardımcısı olarak görev yapacak. Mustafa Hekimoğlu’nun başkanlığındaki Teftiş Kuruluna yeni olarak Servet Mete, Mehmet Erenoğlu isimler dâhil edildi. Diğer isimler geçen senedeki görevlerine devam ediyorlar.

 

Ayrıca bu sene on iki kişilik bir Uluslararası İlişkiler Kurulu oluşturuldu. Kurulun Başkanlığını Abdulkadir Yiğit yürütüyor. Yeni Kurul şu isimlerden oluşuyor:

 

ULUSLAR ARASI İLİŞKİLER KURULU:

Abdulkadir YİĞİT (BAŞKAN) (HAKEM) (TÜRKİYE)

Oğuz YALÇIN (BAŞKAN YARDIMCISI) (HAKEM) (TÜRKİYE)

Thomas KEPLAR (AVUSTRALYA)

Vikas GİHARA (HİNDİSTAN)

Rabih HAMZEH (LÜBNAN)

Kevin NISHANTHA (SRI LANKA)

Mahammad ŞAHBAZ (PAKİSTAN)

Vikith MANJUNATH (DUBAİ)

Çağdaş ÖNER (AMERİKA)

Abdelhamed CHIBEL (TUNUS)

Savaş ÇOĞLAN (ALMANYA)

Talha UZEL (ARJANTİN)

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem