23 Mart 2019 Cumartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

Atılım’lı öğrencilerden Levent hocalarına vefa

Atılım’lı öğrencilerden Levent hocalarına vefa
Eğitim Yazdır

Haber

İzmit Atılım Anadolu Lisesi’nde 2016 yılında vefat eden Fizik Öğretmeni Levent Bülbül anısına düzenlenen futbol turnuvasının final maçında birinci olan 12/D sınıfına kupasını Bülbül’ün eşi Güler Bülbül takdim etti

İzmit Atılım Anadolu Lisesi’nde 5 Mayıs 2016 tarihinde vefat eden Fizik Öğretmeni Levent Bülbül anısına düzenlenen sınıflar arası futbol turnuvasının finali yapıldı. Final maçında 12/B ile 12/D sınıfı birincilik için yarıştı. Karşılaşmanın sonunda 12/D sınıfı galip gelirken finalin sonunda ise en iyi oyuncu, en iyi kaleci, en centilmen oyuncu ve birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlara ödülleri verildi.

 

EŞİ VE KIZI DA KATILDI

Turnuvanın finaline Atılım Anadolu Lisesi Müdür Vekili Hasan Kılıç, merhum Bülbül’ün 24 Kasım Anadolu Lisesi’nde Fizik Öğretmenliği yapan Güler Bülbül ve kızı Bilge Bülbül, 24 Kasım Anadolu Lisesi Müdürü Yahya Öztürk, öğretmenler ve öğrenciler katılım sağladı.

 

ÖĞRENCİLERİ ÜZERİNDE İZ BIRAKTI

Turnuva öncesi duygu ve düşüncelerini paylaşan İzmit Atılım Anadolu Lisesi Müdür Vekili Hasan Kılıç, “Bu turnuva Levent hocamızın öğrenciler üzerinde ne denli iz bıraktığını gösterir. Öğrencilerimizi bu duyarlı davranışından dolayı tebrik ediyoruz. Bu yıl başlattığımız turnuva geleneksel hale getirilecek. Levent hocamıza Allah’tan rahmet, eşine, çocuklarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

3-1 YENDİLER

İzmit Atılım Anadolu Lisesi öğrencilerinin, basketbolu ve futbolu çok seven Levent hocaları anısına 9 Nisan’da başlattıkları turnuvanın organizatörlüğünü Beden Eğitimi Öğretmenleri Necmi Tüken ile Ömer Lütfi Dakoğlu üstlendi. 16 sınıfın yarıştığı turnuvanın finali 12/D sınıfının 3-1 galibiyeti ile sone ererken turnuvanın 3’üncü takımı 10/B, 2’nci takımı 12/B oldu. Turnuvanın sonunda en iyi oyuncu, en iyi kaleci, en centilmen oyuncu ve birinci, ikinci ve üçüncü takımlara ödülleri verildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi