23 Temmuz 2019 Salı

Akkurt Group’tan sağlığa yatırım

Akkurt Group’tan sağlığa yatırım
Firma Rehberi Yazdır

Gerek yurt dışında gerekse Kocaeli’de yaptığı yatırımlarla adından sıkça söz ettiren  Akkurt Group’tan yeni bir yatırım daha. Geçen yılın en çok ihracat yapan iş adamı olarak yeşil pasaport alan Kemalettin Akkurt,  hizmet verdiği  turizm, inşaat, tekstil gibi sektörler arasına sağlığı da aldı. Akkurt Group Yönetim Kurulu başkanı Kemalattin Akkurt, Yalovada hizmet veren Atakent Hatanesini satın alarak sağlık sektöründe de kaliteli hizmet anlayışını getirmeyi amaç edindi. 

 

BÜYÜYEN YALOVA’NIN BÜYÜYEN HASTANESİ

24.04.2008 tarihinde Yalova'da sağlık hizmeti vermeye başlayan Özel Atakent Hastanesi 16.Ocak 2017 Tarihinde Temeli 4.500 m2 üzerine kurulu toplamda 4 kat , 15.000 m2 kapalı alana sahip, Tüm yönetmeliklere uygun, 203 Yatak Kapasiteli Geniş ve konforlu hasta odalarıyla hizmet vermeye başlamıştır. 

43 Yataklı Yoğun Bakım Ünitesi, 5 Adet Donanımlı Ameliyathanesi ile  Nükleer Tıp Ünitesi bulunan Hastanemiz, 150 Araç kapasiteli Otoparkı mevcuttur.Yalova Bölgesinde  2 adet Özel hastane bulunmaktadır.  Tam donanımlı ve 27 Uzman Doktor Kadrosu, 106 Sağlık Çalışanı ile 320 Personele istihdam sağlayan tek hastanedir. Eski Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Cerrah Doktor İlyas Şahin, Kocaeli’nin Tanınmış İş Adamlarından AKKURT Grup Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin AKKURT’ a 10.Nisan 2018 tarihinde devretmiş, Özel Atakent Hastanesi Akkurt Grup Bünyesine dahil edilmiştir.

a1

a2

a3

a4

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem