26 Mart 2019 Salı
Birol Aydın
Sibel Gönül

Yalçınöz: MHP oyunu en çok arttıran parti olacak

Yalçınöz: MHP oyunu en çok arttıran parti olacak
Güncel Yazdır

Haber

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz partililerle gerçekleştirdiği kahvaltı programında yaptığı konuşmada, “Göreceksiniz MHP İzmit’te ve tüm Türkiye’de oyunu en çok arttıran parti olacak. Buna yürekten inanıyoruz” dedi

MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz ve Teşkilatlardan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Murat Örnek Tepeköy Mahallesinde  partililerle bir kahvaltı programında bir araya geldi.MHP üyesi Onur Durmaz’ın ev sahipliğinde organize edilen kahvaltıya Malta Mahalle Başkanı Suat Yetik,  Çayırova Mahalle Başkanı Ercan Akbaba ve mahalle sakinlerinden birçok partili katlım gösterdi. 

 

“ÜLKÜDAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Büyük coşku ve muhabbet içerisinde geçen kahvaltı sonrasında söz alan ilçe başkanı Ahmet YALÇINÖZ yaptığı konuşmada, “Öncelikle bu güzel kahvaltıyı organizasyonu ve nazik davetleri için emeği geçen tüm ülküdaşlarıma teşekkür ediyorum. 15 Temmuz sonrasındaki süreçte hainlere karşı verilen mücadelede öncü olan liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin desteğini alan Türk devleti ve Türk ordusu teröre karşı yüzyılın mücadelesini vermektedir.  Afrin’e kadar kovalanan hain teröristlerin inleri başlarına yıkılmaya devam etmektedir” dedi.

 

KALVALTI  (2)

 

“YÜREKTEN İNANIYORUZ”

Yalçınöz sözlerini, “İçeride ise Cumhur ittifakı ile Türkiye’nin istikrarının devam etmesinin Türkiye için en hayırlısı olduğuna inanmaktayız. Bu doğrultuda biz İzmit ilçe teşkilatı olarak 2019 yılında yapılacak seçimlere şimdiden hazırız. ESG (Etkili Seçim Gönüllüsü) sistemini tüm mahallelerde başarıyla oturtmaya başladık. Partimizle gönül bağı hiç kopmamış ancak türlü vesilelerle başka partilere oy vermiş olan seçmenler tekrar yuvalarına dönmeye başladı. Hepsini muhabbetle tekrar kucaklıyoruz. Kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz. Göreceksiniz MHP İzmit’te ve tüm Türkiye’de oyunu en çok artıran parti olacak. Buna yürekten inanıyoruz” ifadeleriyle sonlandırdı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi