17 Şubat 2019 Pazar
şevval oruç

Bulvara aşınma asfaltı

Bulvara aşınma asfaltı
Güncel Yazdır

Bir süre önce yol genişletmesiyle başlayan, yaya kaldırımı, aydınlatma çalışmaları ve asfalt çalışmaları sonrası yapımı tamamlanan Yeşilyurt Mahallesi 17 Ağustos Bulvarı’na son katman olarak aşınma asfaltı seriliyor

Başiskele Belediyesi’nin ilçe genelinde yaptığı çalışmaların yanı sıra Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile de çalışmalar gerçekleştiriliyor. Bunlardan biri olan Yaylacık Mahallesi ile Paşadağ Mahallesi’ne ulaşım sağlayan 2 bin 200 metre uzunluğundaki 17 Ağustos Bulvarı’na çift yönlü olarak son kat asfalt seriliyor. Yine Yaylacık Mahallesi ve Paşadağ Mahallesi’ne sınır olan, Kullar Yakacık Mahallesi’ne bağlantı sağlayan Yarışalanı Caddesi’de asfalta hazırlanıyor. Yarışalanı Caddesi’ne yol boyunca iki kapalı menfez, yol güvenliği için taş duvarlar ve yağmur suyu kanaları yapıldı. Yol genişliği ise 20 metreye çıkardı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
GLOBAL Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi