25 Mart 2019 Pazartesi
Birol Aydın
Sibel Gönül

İdris Alp projeleri anlattı

İdris Alp projeleri anlattı
Siyaset Yazdır

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, parti binasında Mahalle Başkanları ve İlçe yöneticileri ile bir araya geldi. Mahallelerde başlattıkları üç projeyle ilgili bilgi verdi

Başkan Alp “Bizler “Şehrim 2023” Projesi kapsamında mahallelerdeki beklentileri, hedefleri tespit ettik, sahaya çıktık. 2018 eylem planı içinde de bu adımlar atıyoruz. Bizler her zaman söylediğim gibi sadece seçim zamanı sokakta olan parti değiliz. Seçimin bittiği sabah yine yöneticilerimiz Mahhalle başkanlarımız ve tüm teşkilatımız sahada oluyor. Mahallelere yeni taşınan vatandaşlarımızın kapılarını çalıp, “Mahallemize Hoş Geldiniz” diyerek hediyelerini takdim edeceğiz. Her mahallede üç aileye gideceğiz.  Mahallerimiz yaşayan ve yarım asır evli kalmış büyüklerimizin ellerinden öpeceğiz, bir yastıkta yarım asır projemizi de böylelikle hayata geçirmiş olacağız. Yine mahallelerimiz de yeni doğan bebeklerinde evlerine gidip, hoş geldin bebek diyerek ziyaretlerimizi süreceğiz. Bu üç projeyi Ramazan ayına kadar her mahallede olmak üzere “9 ev” ziyareti olarak programımızı tamamlayacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi