21 Mayıs 2019 Salı

KOÜ'ye bahar İletişim Festivali ile geliyor

KOÜ'ye bahar İletişim Festivali ile geliyor
Eğitim Yazdır

Kocaeli Üniversitesi, bir yıl ara verdiği İletişim Festivali'ne 24-25-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek seminerler, söyleşiler ve ödüllü yarışmalarıyla kaldığı yerden devam ediyor

Kocaeli Üniversitesi İletişim Festivali bir yıl aradan sonra kaldığı yerden devam ediyor. 24-25-26 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan festival farklı sektörlerden isimlerin yer aldığı seminerler, söyleşiler ve ödüllü yarışmalarıyla öğrenciyle buluşmaya hazırlanıyor. Başiskele Belediyesi, Metro Turizm, Zenka, İzmit Gazozu ve American Life sponsorluğunda düzenlenen festival 24 Nisan tarihinde “Ses Deneme Bir Ki” adlı yarışmasıyla Kocaeli Hayal Kahvesi’nde, 25-26 Nisan tarihlerinde Kocaeli Üniversitesi Prof. Dr. Baki Komsuoğlu Kültür ve Kongre Merkezi’nde öğrencilerle buluşacak.

 

ÜNLÜ İSİMLER ÜNİVERSİTEDE

Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi bünyesinde çalışmalarını sürdüren Woox Ajans, Halkla İlişkiler Atölyesi (HİT Atölye) ve İletişim Kulübü (KÜİK) tarafından düzenlenen etkinliğe katılıcak konuklar belli oldu. Tijen Karaş, Erdoğan Arıkan, Arslan Bulut gibi alanında ün yapmış isimlerin katılacağı festivalde, Can Yüce, Pera, Bilal Sonses, Burak Aksak ve TRT’nin sevilen dizisi Payitaht: Abdülhamid Ekibi de konuklar arasında yer alacak.

 

FESTİVAL BUNLARLA SINIRLI DEĞİL

İletişimin her alanından yarışmaların olduğu İLEF18 kapılarını reklam severlere de açıyor. Reklam filmi yarışması serbest konusuyla yarışmacıların yaratıcılığına güveniyor. Ayrıca “iletişimsizlik” konusunu ele alan bir de  fotoğraf yarışması düzenlenecek. Kocaeli Üniversitesi İletişim Festivali eğlenceli yarışmaları ve eğitim seminerleriyle sizleri bekliyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem