19 Temmuz 2019 Cuma

Orka Life 2 projeleri yurt dışında tanıtıldı

Orka Life 2 projeleri yurt dışında tanıtıldı
Firma Rehberi Yazdır

Orka Group ve Mamikler Group İnşaat’ın İzmit Yuvacık Köyü Başiskele’deki ORKA LİFE 2 konutlaının tanıtımı yapıldı

Daha önce belirlenen süreden önce tamamlanan ve hak sahiplerine teslim edilen ORKA LİFE 1 konutlarının ardından yoğun talep üzerine  ORKA LİFE 2’nin inşaatı başladı. Lansmanda Merkezi Den Bosch şehrinde Edelstaal Group konferans salonunda yapılan lansmanaa yaklaşık 200 kişi katılırken Edelstaal Group yönetim kurulu üyesi Erdal, Ertan, Aykut  Torunoğulları ile birlikte  Mamikler Group Yonetim kurulu baskani Haluk Mamik hazır bulunarak davetlileri bilgilendirdi. Yatırımlarını genelde Fethiye ve Marmarise yapan Torunoğulları, İzmit’i neden tercih ettiklerini ifade ederek konuşmasına başlayan Ertan torunoğulları, “ Yönetim kurulu başkanımız ağabeyim Turgut Torunoğulları’nı ikna eden Mamikler, (aynı zamanda hala/ dayı oğlu olarak kendileri ile akrabayız) bu bölgeye ortak olarak yatırım yapma kararı aldık. Bölgenin doğasını ve konumunu gördükten sonra hayran kaldık. Orka –Mamikler olarak ilk etap konutları belirlenen sürenin altında tamamlayıp hak sahibi yatırımcılara teslim ettik.  350 konuttan oluşan ORKA LİFE 2’yi ise yine en fazla 28 ayda tamamlamayı düşünüyoruz” dedi.

kadın

 

BİR TATİL KÖYÜNDE NE VARSA ORKA LİFE 2’DE OLACAK
Mamikler Group İnşaat şirketleri adına konuşan Haluk Mamik de yapılacak konutların teknik ve kullanım alanları konularında bilgi verdiği konuşmasında” ORKA LİFE 2  26.000 metre kare  alan üzerinde  yüzde 72’si yeşil alan olarak projelendirdiğimiz ORKA LİFE 2 iki  yürüyüş parkuru, açık – kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu ve aqua park, oyun parkları açık spor alanları, fitness salonu, türk hamamı, sauna, buhar odası, şok duş, tropik jakuzi, tenis, basketbol ve voleybol sahası, restoran, teras cafe, snack bar, vitamin bar olmak üzere bir tatil köyünde olan  ne varsa ORKA LİFE 2’de olacak ve ücretiz. Kullanılacak.  Daha tanıtımı yapılmadan önceki konutlaırmızın referansı ile  350 konutluk ORKA LİFE 2’in temeli atılır atulmaz yarısı satılmış durumda” dedi.

orka

 

METRE KARE FİYATI 600 AVRO
Dairelerin 1 Artı 1,  2 artı 1, 3 artı 1, 4 artı 1 ve 4 artı 1 villa olmak üzere her bütçeye uygun tasarlandığını belirten Haluk Mamik,  dairelerin metre kare birim fiyatının 600 avro olduğunu buna göre 100 metre kare bir darin ise 60 bin avro olduğunu söyledi. Ödeme şartlarını ise en az yüzde 25 peşinat ve geri kalanı takistlendirmenin mümkün olduğunu ifade eden Haluk Mamik, alınan dailerin satılması halinde yüzde 30 kârı için garanti verdiklerini iafade etti. Deprem yönetmenliği ile sıkı bir denetimle dünya inşaat sektörünün en mükemmel malzeme ve donanımları ile ORKA LİFE ta eğlenceli bir yaşam için gereken tüm olanakları inşa edilen ORKA LİFE 2’nin bölgenin yıldızı olduğuna dikkat  çekildi.

IMG-20180412-WA0011

 

SİZE KAZANCIMIZI PAYLAŞMAK İÇİN GELDİK
Edelstaal Group ve Orka Otelleri yönetim kurulu üyesi Aykut Torunoğulları ise mizahi üslübu ile yaptığı konuşmasında, kendilerinin farkının paylaşmak olduğunu ifade ederek, “ Yıllardır sizlerle birlikte çalışıyor birlikte kazanıyouz, Avrupa’da beraber kazandığımızı Türkiye’de yatırıma dönüştürerek paylaşmak istiyoruz. Bu projede herkesin emeği var. Bugün satın aldığınız dairelerinizi satma durumunuzda sizlere yüzde 30  kazanma garantisi veriyoruz. Madem sizlerle kazandığımız parayı bu sektöre yatırarak yine para kazanacağız. O halde sizlerde kazanın istedik” şeklinde konuştu.

 

38 YILLIK YOL ARKADAŞLARIMIZ KAZANSIN DİYE GELDİK
Edelstaal Group üyesi ve Beşiktaş spor kulübü yönetim kurulu üyesi olan Erdal Torunoğulları, “38 Yıl önce Ağabeyim Turgut Torunoğulları’nın girişimiyle Simtronic markası tencere satışlarına başladık, Avrupa’daki kazandığımızı Türkiye’de turizme yatırdık.  Sizlere gelişimizin amacı 38 yıldır birlikteyiz. O halde sizin bir öncelğiniz olmalıydı. Haluk beyin de belirttiği gibi şu anda yüzd ellisi satılmış durumda. Ayrıca bu fiyatlar sizlere özel ve lansman fiyatlarıdır. Alacağınız dairelere büyüklüğüne küçüklüğüne göre 2000 ila 2500 TL kira garantisi veriyoruz.  Iç mimarisi size özel, sizin istediğiniz şekilde yapılacaktır.” dedi.

 

IMG-20180412-WA0020

YASTIK ALTINDAKİ PARALARINIZI HAVALANDIRIN
Tanıtım toplantısının sonunda davetlilere ve konuşmacılara teşekkür eden Ertan Torunoğulları son noktayı koydu, Ertan Torunoğulları, “ Yastık altındaki paralarınızı çıkartın havalandırın. Kazanılan para işletilmez, yatırıma dönüşmezse kendi kendini bitirir. Kazanılan para nasıl kazanıldığından ziyade nasıl ve nerde değerlendirileceği önemlidir. Ben paralarınız havalandırın derken iki anlamda bu cümleyi kullandım, birincisi kokmasın, çürümesin anlamında, ikinci anlamı ise değer kazansın yükselsin  anlamında.  Vaat edilen yüzde otuz en az, bir yıl içince yüzde elli değer kazanması işten bile değil. Bu imkan evi olmayanlara ev sahibi yapmak, yatırım yamak isteyenlere yatırım için bir fırsattır. Garantisi ve teminatı bizleriz. Bizler de bu 38 yıllık yolculukta yaptılarımızla verdiğimiz sözleri yerine zamanında getirerek sizlerin güvenini kazandığımızı düşünüyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

 

NAİM SÜLEYMANOĞLU DA YAD EDİLDİ.
Toplantıda hazır buluanan Hollandanın tanınmş isimlerinden Bülent Türker, geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz cep herkülü, dünya şampiyonu haltecimiz Naim Süleymanoğlu hakkında yazdığı kitabı davetlilere imzaladı.Tanıtımlar sonrasında sorulan soruları cevaplayan konuşmacılar, gecenin geç saatlerine kadar ORKA LİFE 2’den daire almak, yatırım yapmak isteyenlerle bire bir görüşerek kayıtlarını yaptılar, finans, tapu,taksitlendirme, kredi gibi konularda imkanlar hakkında bilgilendirildiler.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem