23 Temmuz 2019 Salı

Aile Konak’a yeni göğüs hastalıkları uzmanı başladı

Aile Konak’a yeni göğüs hastalıkları uzmanı başladı
Sağlık Yazdır

Sağlık sektöründe dördüncü yılını tamamlayan Gölcük Aile Konak Hastanesi, kadrosuna Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı Dr. Engin BALCI’yı dahil ederek kadrosunu genişletti

Hekim kadrosunu her geçen gün genişleterek, sağlıkta büyüme çıtasını yükselten Aile Konak Hastanesi, kadrosuna  göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı  Dr. Engin BALCI’yı dahil etti. Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz uzmanı  BALCI, astım ve KOAH tedavisinin yanı sıra, sigara bıraktırma, akciğer kanseri tanısı, mesleki astım, Pnömoni, Bronkoskopi uygulaması, solunum fonksiyon testleri uygulamalarıyla 24 yıldır sağlık alanında hizmet veriyor.

 

Uz. Dr. Engin BALCI kimdir?

1970 doğumlu Engin BALCI, 1994 yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. 1997 -2001 yıllarında Ankara GATA Göğüs Hastalıkları kliniğinde uzmanlığını yapan BALCI, uzmanlık sonrası 6 yıl Ankara Mevki Askeri Hastanesi, 2 yıl Etimesgut Hava Hastanesi’nde görev aldı. 5 yıl Balıkesir Askeri Hastanesi ve 2,5 yıl da Ağrı Askeri Hastanesi’nde uzman tabip ve sağlık kurulu sorumlu üyesi olarak çalıştı.

 

Aile Konak Hastanesi hakkında

Gölcük Ford Otosan Sapağı karşısında 2014 yılında hizmete açılan Aile Konak Hastanesi, 11 bin metrekare kapalı alanda, modern görünümü, seçkin hekim kadrosu, deneyimli perseoneli ve teknolojik yatırımlarıyla günden güne büyüyen A sınıfı bir hastanedir. 101 yatak kapasitesi ve yoğun bakım ünitelerinin yanı sıra, Çocuk Cerrahisi, Meme Cerrahisi, Mikro Cerrahi gibi birçok özellikli branşıyla Yalova’dan İzmit’e uzanan hasta portföyüyle 4 yıldır sağlıkta buluşma noktası felsefesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem