23 Temmuz 2019 Salı

Aile Konak etkinliklerine ara vermeden devam ediyor

Aile Konak etkinliklerine ara vermeden devam ediyor
Firma Rehberi Yazdır

Gölcük Aile Konak Hastanesi, arka arkaya devam eden etkinliklerine, Gölcük’te bulunan tüm okulların müdürleriyle kahvaltı organziasyonunda biraraya gelerek devam etti

Aile Konak Hastanesi, toplumun çeşitli kesimleriyle birlikte düzenlediği etkinliklerine, Gölcük’te bulunan okul müdürleriyle devam etti. Gölcük Kaymakamı Mustafa ALTINTAŞ, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet ELLİBEŞ, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Aile Konak idari direktörü Dr.Şahin TALUS, Tıbbi direktör Op. Dr. M. Veysel BESNİLİ ve Kardiyoloji uzmanı Uz. Dr. Aydın ÜNSAL’ın katılımıyla gerçekleşen kahvaltı organizasyonuna ilgi büyüktü.

aydın-ünsal1

TALUS: Eğitime desteğimiz sürecek 

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Aile Konak Hastanesi işbirliği ile düzenlenen kahvaltı organziasyonunda açılış konuşmasını yapan idari direktör Dr. Şahin TALUS, “okullarımızla dönem dönem yaptığımız ortaklaşa sosyal sorumluluklarımız her daim devam edecek. Hastane olarak okullarımıza ecza dolabı yardımımız devam ediyor ve her okula dağıtacağız. Aile Konak olarak yatırımlarımız büyüdükçe, desteklerimiz de sürecek” dedi. Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan GÜLSUYU ise yaptığı konuşmada, Aile Konak Hastanesi’ne böyle güzel bir kahvaltı programında bizleri biraraya getirdiği için sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

talus3

 

Kardiyolojik rahatsızlıklar semineri

Aile Konak ve Gölcük Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen kahvaltı organizasyonunda Aile Konak Hastanesi kardiyoloji uzmanı Dr. Aydın ÜNSAL kardiovasküler rahatsızlıklar konusunda seminer vererek, okul müdürlerini bilgilendirdi. Kalp krizi riskleri, yanlış ilaç kullanımları, kalp rahatsızlıklarının güncel tedavi yöntemleri konusunda bilgiler paylaştı. Seminer sonrası katılımcıların sorularını yanıtlayan Uzm. Dr. Aydın ÜNSAL’a Gölcük Kaymakamı Mustafa ALTINTAŞ ve birçok okul yöneticisinden yoğun soru geldi.

başkan2

ünsala-sorular

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem