26 Mart 2019 Salı
Birol Aydın
Sibel Gönül

Nevzat Sanat iddiaları yalanladı

Nevzat Sanat iddiaları yalanladı
Güncel Yazdır

Haber

Kartepe’de Maşukiye yolu üzerinde bulunan Sanat Et adlı işletmenin sahibi Nevzat Sanat, “Sanat Et’te 160 Kilogram at eti ele geçirildi” yönünde çıkan haberlerin yalan olduğunu belirterek, “İddialar kesinlikle asılsızdır” dedi

Kartepe’de Maşukiye yolu üzerinde bulunan Sanat Et adlı işletmeye Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri denetim yaptığı ve yapılan bu denetim sonunda işyerinde at eti ele geçirildiği iddia edilmişti. “Besliyoruz, kesiyoruz, pişiriyoruz” sloganıyla faaliyet gösteren Sanat Et’in sahibi Nevzat Sanat gazetemize yaptığı açıklamada bu yönde çıkan haberlerin yalan olduğunun altını çizerek, “İddialar kesinlikle asılsızdır. Firmamızla bir ilgisi yok. Üretici firmayla alakalı bir durum. Bizim üreticilik yetkimiz yok. Sakarya İl Tarım Müdürlüğü yetkilileri bizim fason ürün aldığımız Sakarya'da bulunan bir firmaya yaptığı denetimde at eti ele geçirdi. Bizim olayla bir ilgimiz yoktur. Önümüzdeki günlerde basını ve kamuoyuna konuyla ilgili gerekli açıklamayı yapacağız” dedi. Nevzat Sanat ayrıca yalan haber yaptığını iddia ettiği bazı basın kuruluşlarına dava açacaklarını ifade etti. 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi