21 Ocak 2019 Pazartesi

Başkan Köken, Tescilli Konağın açılış startını verdi

Başkan Köken, Tescilli Konağın açılış startını verdi
Güncel Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in ilçe tarihinin tanıtılmasında yoğun emek harcadığı çalışmalardan bir tanesi olan Yelkencioğlu Konağı, 14 Mart 2018 Çarşamba, saat:14.00’te açılıyor

Çarşı mahallesindeki konağın açılışına tüm Kandıra’lı vatandaşları davet eden Başkan Köken, ilçenin tarihine tanıklık etmiş Yelkencioğlu Konağı gezi evi ve müze olarak vatandaşlarımıza kazandırılacak dedi.

“Kandıra Tarihi Konağına Başkan Ünal Köken’le Kavuşuyor”

Kandıra’da bir ilke imza atacak olan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “ilçemize gelen misafirlerimizi ağırlayacağımız ve tarihi zenginliklerimizi sergileyeceğimiz konağımızın tarihsel bütünlüğünü koruyarak restorasyon çalışmalarımızı tamamladık. Kandıra’mızın kültürel ve tarihi değerlerinin korunmasına ve bunların sonraki kuşaklarımıza aktarılmasına yardımcı olmak amacı taşıdığımız Yelkencioğlu Konağımızın tüm vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

 

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu