20 Nisan 2019 Cumartesi

Cahit Elginkan'dan CEDceal sergisi

Cahit Elginkan'dan CEDceal sergisi
Firma Rehberi Yazdır

Cahit Elginkan Anadolu Lisesi'nin "Cinsiyet Eşitsizliğine Duyarlı CEAL (CEDceal) Projesi"nin sahibi öğrenciler, Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri çerçevesinde hazırladıkları ürünlerini bu yıl 19 Mayıs Anadolu Lisesi'nde sergilediler

Cahit Elginkan Anadolu Lisesi Cinsiyet Eşitsizliğine Duyarlı CEAL (CEDceal) Projesi sahibi öğrenciler, bu yıl ürünlerini 19 Mayıs Anadolu Lisesi'nde sergilediler. Cinsiyet eşitsizliği konusundaki duyarlılığın ve bilincin artmasını amaçlayan projenin yaygınlaştırılması kapsamında yapılan çalışmalardan biri olan sergide "Kadına yönelik Şiddet, Çocuk Gelinler, Erkeğe Yönelik Psikolojik Şiddet, Sevgi ve Kokart Tasarımları" sergilendi.

 

SİNEVİZYON VE SUNUM YAPILDI

Aynı sergi, önceki yıllarda Yürüyüş Yolu'nda, Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde, Arasta Park AVM gibi yerlerde sergilenmiş ve insanlarda farkındalık yaratılmaya çalışılmıştı. 19 Mayıs Anadolu Lisesi'nde, Cahit Elginkan Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından diğer öğrencilere sinevizyon ve sunum gösterisi de yapıldı. Sunumdan sonra sergiyi gezen öğrenciler sergiyi büyük bir ilgiyle izledi.

cahit

cahit1

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su
YEDİ İKLİM Global Gayrimenkul konak_dr Davetiyem BasiskeleSanayi