20 Şubat 2019 Çarşamba
global gayrimenkul
global gayrimenkul

Sijo Yüksel Yılmaz Perşembe Günü Bangkok yolcusu

Sijo Yüksel Yılmaz Perşembe Günü Bangkok yolcusu
Spor Yazdır

Grand Master Yüksel Yılmaz Perşembe günü seminer vermek üzere Tayland’ın başkenti Bangkok’a uçuyor

Tayland’da birçok branş kendi aralarında Dünya Şampiyonası yapacak. Bunlardan biri de Dünya Jeet Kune Do Şampiyonası. Şampiyona iki büyük ustayı bir araya getirecek. Türkiye’den Grand Master Yüksel Yılmaz ve Avustralya’dan Amerikalı Grand Master Thomas Keplar. Bu iki usta da şampiyonanın misafiri olarak bulunuyor; bütün masrafları organizasyona ait.  Organizasyonun baş koordinatörlüğünü Sifu Vikas Gihara yapıyor. Ayrıca birçok ülkeden Bruce Lee’nin ikinci ve üçüncü jenerasyon öğrencileri ve çeşitli derecelerde Jeet Kune Do ustaları da orada olacaklar. Sijo Yüksel Yılmaz’a öğrencisi ve aynı zamanda JKD hakemi Oğuz Yalçın eşlik edecek. Geçen yıl Sri Lanka’da Güney Asya Jeet Kune Do Şampiyonu olmayı başaran Ferhing Kara bu şampiyonaya ferdi olarak katılıp Dünya Şampiyonu olmaya çalışacak.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi