20 Şubat 2019 Çarşamba
global gayrimenkul

Kocaeli MY Okulları öğrencisi Judoda dünyanın zirvesinde

Kocaeli MY Okulları öğrencisi Judoda dünyanın zirvesinde
Spor Yazdır

Kocaeli MY Kolej'in 11.Sınıf Öğrencisi Ömer KEMAL AYDIN, Antalya'nın Manavgat ilçesinde düzenlenen 25.Nazım Canca Avrupa Ümitler Judo Kupası'nda +90 KG'de altın madalyayı, şampiyonluğu kimseye kaptırmayarak ve total skora göre şuanda dünya 1.si konumunda yer aldı

ICF CADET WORLD RANKING LİST'te Dünya 1.si olarak Milli formanın hakkını veren ve dünyada ülkemizi en güzel şekilde temsil eden öğrencisini tebrik eden okul yönetimi, "Türkiye, Avrupa, Balkan Şampiyonluklarını bize yaşatan ve sayısız madalya ile ülkemize, şehrimize, okulumuza dönen öğrencimiz Ömer Kemal, daha genç yaşında çok büyük başarılar kazandı ve kendisi daha uzun yıllar inşallah ülkemizi en güzel biçimde temsil edecektir. Doğrusu Ömer, 1 yıl daha bizim öğrencimiz, sonrasında Kocaeli'nin evladı, kendisine sahip çıkılmasını, büyük değer verilmesini isteriz. Bizdeki öğrenciliği son bulacak olsa da daha Kocaeli'ye çok büyük zaferler getireceğine inanıyoruz. bizim için de ailesi için de öğrencimizin bu başarıları ile beraber ahlaki gelişimi çok önemli, doğrusu Ömer Kemal, Atatürk'ün de ifade ettiği şekliyle sporcunun zeki, çevik ve ahlaklı olanlarına en güzel örnektir. Kendisini tekrar tebrik ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz." şeklinde açıklama yaptı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi