18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

VM Medical Park Kurumsal Pazarlama ekibine iki ödül birden!

VM Medical Park Kurumsal Pazarlama ekibine iki ödül birden!
Güncel Yazdır

Kuruluşundan bu yana imza attığı büyük başarılarla Türkiye’nin en hızlı büyüyen sağlık grubu olan MLPCare 25. hizmet yılında da başarılar kazanmak üzere büyük hedeflerle yoluna devam ediyor

Bu hedeflere ulaşmada en büyük rollerden birini üstlenen ekiplerinin motivasyonunu arttırmak amacıyla Anlaşmalı Kurumlar, Pazarlama ve Kurumsal İletişim ile BTN Sigorta ve BTN Assistance ekipleri ile 6-7 Mart’ta Ürgüp’te buluştu. MLPCare Kurumsal Pazarlama Koordinatörlüğü ve Anlaşmalı Kurumlar Cari İş Geliştirme Koordinatörlüğü tarafından organize edilen “Sağlık yolunda biriz” buluşmasına Türkiye’nin dört bir yanından çalışanlar katıldı.

 

 

EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDİLDİ

MLPCare yöneticileri tarafından otelde sıcak ve samimi bir şeklide karşılanan çalışanlar diğer hastane çalışanları ile de tanışma fırsatı buldular. İlk gün merkez yöneticiler tarafından verilen eğitimlerde çalışanlar merak ettikleri sorulara da yanıt aldılar. Toplantıda 25 yıllık geçmişe sahip olan MLPCare’ın başarısında emeği geçen herkese teşekkür edildi.

 

EN ÇOK ETKİNLİĞİ YAPAN EKİP

Sağlık yolunda biriz toplantısının ilk gününün sonunda çalışanlara farklı kategorilerde ödüller verildi. Oldukça eğlenceli geçen ödül töreninde VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Pazarlama ve İletişim ekipleri 2 farklı kategoride ödüle layık görüldü. Kurumsal Pazarlama Ekibi Duygu Kalyoncu Tosun, Gürsel Pardün, Fatma Acar, Hanife Ak ve Tansu Sezaioğlu “En çok saha etkinliği yapan pazarlama ekibi” kategorisinde birinci olarak ödül aldı. Kurumsal İletişim Müdürü Çiğdem G. Şenüçler “Sosyal Medyayı en iyi kullanan hastane” kategorisinde birinci olarak ödüle layık görüldü. Toplantının ikinci gününde şehrin ileri gelen tur rehberleri eşliğinde tarihi yerleri ve doğal güzellikleri ziyaret eden MLPCare ailesi günün sonunda MLPCare yöneticilerine teşekkürlerini sunarak Ürgüp’ten ayrıldılar.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu