18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

Pamukkale Turizm ile İzmit Otogarı çiçek açtı

Pamukkale Turizm ile İzmit Otogarı çiçek açtı
Güncel Yazdır

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İzmit otogarında tüm kadın yolcularına rengârenk saksı çiçekleri hediye eden Pamukkale Turizm, kadın yolcularının gönüllerini feth etti

Binlerce saksı çiçeğinin takdim edildiği etkinlikte, markanın nezaketi karşısında mutluluklarını ifade eden kadın yolcular nezaketlerinden dolayı Pamukkale Turizm çalışanlarına teşekkür ettiler.

Yılda 15 milyona yakın yolcuyu sevdiklerine kavuşturduğunu belirten marka; yarım asırdan fazla tecrübelerinin getirdiği “güven” ile ülke genelinde kadın yolcular tarafından en çok tercih edilen otobüs firmalarının başında geldiklerini belirtiyor.

 

GÜNÜMÜZ GÜZELLEŞTİ

Otogar bünyesinde görev yapan tüm kadın çalışanları da unutmayan Pamukkale Turizm, kendi sektöründe de kadın çalışan sayısının en yoğun olduğu ulaşım markalarından biri olarak, yaşamın her alanında başarıyla yer alan kadınların, emeğinin önemine dikkat çekti. Yolculardan Gülşah Ünsal, ” Çok ince bir düşünce annemi yolcu etmeye geldim. Ankara’ya gidiyor, günümüz güzelleşti” dedi. Güzel bir sürpriz olduğunu söyleyen Zeynep Toydemir, “ilk defa yola çıkarken böyle bir jest ile karşılaşıyorum, yolculuğumuz neşeli başlayacak” dedi. Özellikle Körfez bölgesinde yeni başlayan seferleri ile ilgili sosyal medya hesaplarından yarışma ve hediye takdimleri gerçekleştiren Pamukkale Turizm, Kadınlar günü mesaj ve kutlamalarına yer vererek, takipçilerini de gülümsetti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu