18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

Ünlü Cumhur ittifakına davet etti

Ünlü Cumhur ittifakına davet etti
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında eline içinde birisi temiz, birisi kirli iki su olan bardakları alarak, “Bunlardan birine bir damla zehir katılırsa ne olur. Bardaklardan biri içilemez. Biz cumhur ittifakı derken milleti temiz bardaktan su içmeye şifa bulmaya davet ediyoruz” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Ünlü basın açıklamasında “Biz birliğin teminatı olmaya devam edeceğiz diyerek, “Liderimiz Pensilvanya’daki haine ilk raconu kesendir. Bizim liderimiz bugüne kadar yanılmamış ve yanıltmamıştır. Aldanmamış ve aldatmamıştık. Bir kitle partimiz içerisinde fitne çıkararak parti yöneticileri parti yönetimini ele almak istemişlerdir. Bunlara rağmen biz doğru bildiğimiz yolda devam ettik” dedi.

 

“ÖZÜR MÜ DİLEYECEĞİZ”

Ünlü sözlerinin devamında geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşıma ilişkin, “Bir parti mensubumuz şahsi görüşünü paylaşmış, biz de onun paylaştığını paylaşmışız. Sonra ne olmuş, sözüm ona ortalık karışmış. Paralı askerler, klavye kabadayıları görevlerini yapmışlar. Ne olacak şimdi? Sizin hoşunuza gitmedi diye özür mü dileyeceğiz? Doğruları söylemekten vaz mı geçeceğiz. Siz mi karar vereceksiniz bu hareketin 49 yıllık doğrularına” diye konuştu.

 

“PKK’NIN PANTOLON GİYMİŞLERİ”

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü masasına iki bardak su koyarak, “Bunlardan birine bir damla zehir katılırsa ne olur. Bardaklardan biri içilemez. Biz cumhur ittifakı derken milleti temiz bardaktan su içmeye şifa bulmaya davet ediyoruz. Biz bölücüler hariç parti ayrımı yapmadan tüm herkesi milli ittifaka davet ediyoruz. Diyoruz ki Gelin PKK’nın pantolon giymişleriyle aynı safta olmayın. Tüm dünyaya gücümüzü gösterelim. Turan hedefimiz, gidilecek yolumuz vardır” şeklinde konuştu.

 

“DOĞRULARI SÖYLEMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Geçtiğimiz günlerde İYİ Partilileri PKK’lı olmakla suçlayan bir paylaşımda bulunduğu için İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman’ın İYİ Parti olarak kendisine dava açacaklarını belirtmesi üzerine Ünlü,  “HDP onurumuzdan diyeni parti kurucusu yaparsanız, sizler parti taslağına Kürdistan yazarsanız, sizler HDP’li ağzıyla Afrin operasyonunu eleştirirseniz biz de MHP Kocaeli İl Teşkilatı olarak bu tespiti yaparız. Siz leşlere ağlayanlara peçete uzatıyorsunuz. MHP doğruları söylemeye devam edecektir. Söylediğimiz bu doğruların altında kalacaklar” dedi.  

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu