18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

Ceyhan: 2019 çalışmalarına hız vereceğiz

Ceyhan: 2019 çalışmalarına hız vereceğiz
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan teşkilat çalışmalarını tamamladıktan sonra tüm dikkatlerini ve enerjilerini 2019 seçimlerine vereceklerini ifade etti

AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan haftalık basın açıklamasında kent ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Ceyhan basın açıklamasında, “Kongremizi büyük bir başarıyla tamamlamıştık. Kocaeli ölçeğinde kongrelerimizi tamamladık. Emek gösteren tüm AK Parti ailesine şükranlarımı sunuyorum. Türkiye’ye örnek olacak bir kongre icra ettik. Bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Kongremize katılım gösteren herkese ve 5 il başkanımıza çok teşekkür ediyorum.  Bizleri yalnız bırakmadılar. Kongrenin ardından mazbatamızı aldık. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Önümüzdeki hafta sonuna kadar hayırlı olsun ziyaretlerimizi alacağız” dedi

 

“ÇALIŞMALARA HIZ VERECEĞİZ”

Ceyhan sözlerini, “Ardından 2019 hedeflerimize yönelik çalışmalarımıza hız vereceğiz. Kendi standart hazırlıklarımızı bu hafta tamamlayacağız. Sonrasında tüm gücümüzü 2019 hazırlıklarına vereceğiz. İlçe danışmalarımızı ve beyanname toplantılarımızı nihayete erdirmek istiyoruz. 5 ilçe danışma meclisimizi yapmıştık kalan ilçelerimizi de mart ayında tamamlayacağız. Beyanname toplantılarını da yapacağız” diyerek sürdürdü.

 

“YENİLENMEYİ DÜSTUR EDİNDİK”

“Yürütme kurulumuzu dün açıkladık” diyen Ceyhan, “Aramıza yeni katılan arkadaşlar da var. Yenilenmeyi düstur edinerek böyle bir çalışma yaptık. Güzel bir ekip olduğumuzu düşünüyoruz. Bu il yönetimimiz enerji ve sinerjiyi yakalayacağımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

 

2 BİN 872 TERÖRİST ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Afrin Harekatına dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “ 2872 terörist etkisiz hale getirildi. Yakında Afrin’in tamamı teröristlerden temizlenmiş olacaktır. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum. Rabbim tüm kahraman askerlerimizi korusun” dedi.

 

DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne ilişkin açıklamalarda bulunan Ceyhan sözlerini, “Tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum. Biz kadınlarımıza şevkatli bir şekilde bakıyoruz. Biz kadınlarımızı müstesna bir noktada tutuyoruz. Kadına yapılan tüm kabalığı ve saygısızlığı kınıyoruz. Biz kadınıyla erkeğiyle 81 milyon  birlikteyiz” ifadeleriyle sonlandırdı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu