21 Mayıs 2019 Salı

Kağıtspor Jeet Kune Do takımı şampiyonaya hazır

Kağıtspor Jeet Kune Do takımı şampiyonaya hazır
Spor Yazdır

Kağıtspor Kulübü Jeet Kune Do Takımı “Şehitleri Anma Kocaeli İlk Jeet Kune Do Şampiyonası”na hazır

Kağıtspor Kulübü Jeet Kune Do Takımı yaklaşmakta olan “Şehitleri Anma Kocaeli İlk Jeet Kune Do Şampiyonası”na şimdiden hazır. Kulübün Jeet Kune Do antrenörü Yüksel Yılmaz gazetemize şu açıklamayı yaptı: “Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu çatısı altında Kocaeli Wushu Kung Fu İl Temsilciliği 2018 Faaliyet programında yer alan bu şampiyona ilk resmi yarışma olması hasebiyle tarihi bir değere sahip olacaktır. Kağıtspor yarışa hazır. İlimizdeki ve il dışındaki diğer kulüplerin de hazırlanmakta olduklarını haber alıyoruz. Milli bir mücadelenin sıcak savaşla verildiği, hala şehitlerimizin verildiği, Batının vurdumduymaz olduğu, vatanımızın özellikle Fırat’a kadar bağımsızlığının söz konusu olduğu, dış güçlerin ellerinden yakamızın kurtarıldığı,  aşırı solcu teröristlerin aşırı sağcı Amerika tarafından desteklendiği, uzun yıllardır musallat olan terör belasının en büyük darbeyi yediği, bu beladan kurtulacak olan Doğu bölgemizin kalkınmasının önünün açıldığı böylesine stratejik ve önemli bir dönemde yaşadıklarını hissedemediğimiz şehitlerin anılacak olmaları şampiyonamıza manevi bir destek olacaktır. Biz zannı, rivayeti, dedikoduyu, ültimatomu ya da Batının sözüm ona önerilerini değil, Barış Dini olan İslam’ı kriter alıyoruz. Savaşı zaruret halinde gerekli görüyor ve yeryüzünde herkes için barışın egemen olmasını istiyoruz. Biz “Önce Ahlak ve Maneviyat” diyen Erbakan Hocamızın bu sözünü ilke edindik. Bu ilke alt dalı olarak onur duyduğumuz Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’nun en büyük sloganıdır. “Şehitleri Anma Kocaeli İlk Jeet Kune Do Şampiyonası” Türk Jeet Kune Do’sunun tarihine yazılacaktır. Şehitlerimizin anılacağı ve gençlerin yarışacakları bu şampiyonaya bütün halkımız davetlidir.”

 

Şampiyona Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda sabahleyin tartılardan sonra başlayacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem