18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

Kocaeli’de uyuşturucuya geçit yok!

Kocaeli’de uyuşturucuya geçit yok!
Asayiş Yazdır

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nın, zehir tacirlerine yönelik son 1 haftada yaptığı operasyonlarda ele geçirilen uyuşturucu maddeler ve miktarları, Kocaeli Valiliği tarafından gönderilen yazılı bülten ile açıklandı

Kocaeli’de de uyuşturucu ile mücadele aralıksız olarak devam ediyor.  İl Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığının zehir tacirlerine yönelik yapmış olduğu operasyonlar,  haftalık ve aylık olarak Kocaeli Valiliği tarafından  yazılı bültenler ile  kamuoyuna duyuruluyor. Bu kapsamda  26 Şubat ve 4 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilen  operasyonlarda ele geçirilen  uyuşturucu madde ve miktarları şu şekilde açıklandı. Eminyetin yaptığı operasyonlarda 46 gram 30 miligram esrar,7 gram 43 miligram bonzai, 15 Adet ecstasy elegeçirildi. İl Jandarma Komutanlığının yapmış olduğu uygulamalar neticesinde ise 3 gram kubar esrar  ele geçirildi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu