15 Aralık 2018 Cumartesi
Öztekin Kaşukci

Kaya: Karaosmanoğlu, “Baba Başkan”

Kaya: Karaosmanoğlu, “Baba Başkan”
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti Başkanlığını ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya ziyarette yaptığı konuşmada, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu genel merkezde “Baba Başkan” olarak nitelediklerini belirterek “AK Parti yerel yönetimlere fevkalade önem veriyor” dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya Marmara Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı’na katılım göstermek için ilimize geldi. Kaya’nın ilk durağı AK Parti İl Başkanlığı oldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’yı parti binasında İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Milletvekilleri, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, İlyas Şeker, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, ilçe belediye başkanları,  ilçe başkanları, il yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

 

“KOCAELİ TEŞKİLATLARI ÖRNEKTİR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya’nın gerçekleştirdiği ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “İstiklal mücadelesi verdiğimiz Afrin’de şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Genel başkan yardımcımız iki gün sürecek olan Marmara Bölgesi Belediye Başkanlarına katılım sağlayacak. Önemli bir toplantıya ev sahipliği yapağız. Genel Başkan Yardımcımız ilk ziyaretini teşkilatımıza yaptı. Kocaeli teşkilatları birliğiyle örnektir. 12 ilçede de AK Parti belediye yönetimi olan bir teşkilatız. Artık hedef 2019 diyen bir AK Parti Kocaeli teşkilatı var. İnşallah 2014’tekinden daha yüksek oylar alma hedefiyle çalışacağız” dedi.

 

HEDEF 2019

Ceyhan’ın ardından konuşan AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, “Kocaeli teşkilatları 365 gün 24 saat dinamik bir halde. Bunun karşılığını da seçimlerde alıyoruz. Kongrelerimizi bitirdik. Hedefimiz 2019’a kilitlenmiş durumdayız. Önümüzdeki seçimlerde de Türkiye ortalamasının en az 5-6 puan önünde olmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

“SÜREKLİ REFORM YAPAN BİR PARTİYİZ”          

Şeker’in ardından söz alan Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, “Kocaeli kongrelerini tamamlayan bir ilimiz. Kongrelerimiz hayırlı olsun.  2019 startını Erzurum’dan vermiştik. Şimdi Marmara Bölge Toplantımızı yapacağız. 2019 hedeflerimizi gözden geçirmek ve önümüzdeki seçimlerde 50 artı 1’i almak adına bir toplantı gerçekleştireceğiz. Toplantıda yerel yönetimlerin geldiği yeri irdeleyeceğiz. AK Parti yerel yönetimlere fevkalade önem veriyor. Belediyeler olarak hükümetimize müteşekkiriz. Yerel yönetimlerin daha iyi hizmet vermesi için her türlü desteği verdiler. Bu süreçte belediyelere aktarılan kaynaklar adaletli bir şekilde 1398 belediyenin tamamına yapılıyor. Biz sürekli reform yapan bir partiyiz” dedi. Kaya sözlerini, “misafirperverlikleri Baba başkan İbrahim bey ve Şemsettin beye teşekkür ediyorum” diyerek tamamladı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar Davetiyem BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu