18 Aralık 2018 Salı
Öztekin Kaşukci

Yönetim listesinde yer almayan Uzunoğlu'ndan açıklama

Yönetim listesinde yer almayan Uzunoğlu'ndan açıklama
Siyaset Yazdır

Kuruluşundan beri AK Parti il yönetiminde yer almasına karşın, geçtiğimiz hafta sonu açıklanan yönetim listesinde yer almayan Mehmet Uzunoğlu bir açıklama yaparak, “Bayrağı devralan arkadaşlara başarılar dilerim” dedi

Uzunoğlu’nun açıklaması şu şekilde;

 

Bir hak değil görev olarak gördüğüm siyasi vazifeleri biz millete hizmet etmek, davada bir nefer olmak için sürdürürüz.

 

Siyaset anlayışımda siyasi vazifeler hiç bir zaman bir koltuğu işgal etmek anlamına gelmez, bu vazifeler bir nefer olarak bizim sorumluluklarımızı, vebalini yüklendiğimiz hususları temsil eder.

 

Büyük bir şeref ve onurla bu AK davada uzun yıllar çeşitli vazifelerde bulundum. Birçok yerel ve genel seçimde, Cumhurbaşkanlığı seçiminde, halkoylamalarında şahsıma Türkiye’mizin geleceğine hizmet etme fırsatı veren Rabbime sonsuz şükürler ediyorum.

 

Hizmet ettiğim süre boyunca birçok kıymetli insanla tanıştım ve yol arkadaşlığı yaptım. Sermayesi insan olan siyasette bana bu fedakar dostlarla tanışma fırsatı sunan Rabbime sonsuz şükürler ediyorum.

 

Bizim için siyaset bir irade beyanıdır ve aslolan hangi vazifede olursa olsun mücadele azmini kaybetmeden bu milletin geleceği için bir nefer olarak çaba göstermektir. Yetiştiğim teşkilat terbiyesi bunu gerektirir.

 

Uzun yıllar hizmet ettiğim bu davanın bayrağını bizlerden devralarak millete hizmet yarışında yeni dönemde görev alan tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
mobesko okşin beçet çolak Ford Medicalpark Yuvacık su Beykar BasiskeleSanayi
Ekcan YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu