20 Mart 2019 Çarşamba
Birol Aydın
Sibel Gönül
CHP-İYİ PARTİ MİTİNG

Asımın Nesli yayın hayatına girdi

Asımın Nesli yayın hayatına girdi
Firma Rehberi Yazdır

Asımın Nesli Derneği Başkanı Davud Volkan Pekdemir, yayın hayatına giriş yapan Asımın Nesli Dergisi’ni kamuoyuna tanıttı

Asımın Nesli Derneği Başkanı Davud Volkan Pekdemir, yayın hayatına yeni giren adını ve derneğin adından alan Asımın Nesli Dergisi’ni kamuoyuna tanıttı. Derginin Mimar Sinan Üst Geçidi altında bulunan Tramvay Cafe’de düzenlenen toplantıya AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, TÜMSİAD Kocaeli Şube Başkanı Abdulkadir Yılmaz, Asımın Nesli Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Buğdaycı ve dernek üyeleri katılım sağladı.

 

ŞUBAT AYI ÇIKTI

Aylık olarak okuyucu ile buluşacak olan derginin şubat ayı sayısı çıktı. İlk söyleşisini Eski Refah Partisi Milletvekili Şevki Yılmaz ile yapan derginin Genel Yayın Yönetmenliğini Ahmet Buğdaycı üstleniyor. İslami değerleri içeren dergide sağlık, teknoloji, tarih gibi konular da yer alıyor.

 

HİÇBİR YERDEN ÜCRET ALMIYORUZ

Tanıtım toplantısında konuşan Dernek Başkanı Davud Volkan Pekdemir, “15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra hizmetlerimize hızlı bir şekilde devam ettik. 2018 Şubat ayında Asımın Nesli dergisini çıkardık. Ana teması İslam. Herhangi bir magazin konusu içermiyor. İlmi bir dergidir. TÜMSİAD Başkanımız Abdulkadir Yılmaz’ın da desteğini aldık. Ana fikrimiz; biz hiçbir yerden ücret talep etmiyoruz, öğrencilerimizden ücret almıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.

 

GENÇLER DÜNYAYA AÇILAN GÖZBEBEKLERİMİZ

Ardından Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Buğdaycı ise, “Genç neslin eğitimi ve bu konuda neler yapılabileceği gayesiyle yola çıktık. Türkiye’de bilhassa dünyaya açılacak olan gözbebeklerimiz gençlerimizdir. Dergimizde Asımın Nesli dergisi sağlık, eğitim, tarih, kültür, sanat gibi konuları da göreceksiniz. Yayın hayatına giriş yaptı. Dergimizi ilgi ve alaka ile takip edeceğinizi düşünüyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

DÜNYA NEREYE GİDİYOR?

Ardından söz alan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ise, “Artık dünya nereye gidiyor diyoruz. Milli manevi değerlerin kaybolmaya başladığı bir ortamda dünya nereye gidiyor? Bu gidiş nereye? Milli manevi değerleri koruyamazsanız çözülme de yaşanır. Gençlik uyuşturucunun esiri olmuş durumda. Asımın Nesli, bu ülkeye Milli Mücadelede Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, 15 Temmuz’da, 28 Şubat’ta bu ülkeye kapısını açmıştır. 12 Eylül darbesini yapan Kenan Evren’in akıbetini gördünüz. Küfürlerle gitti. Biz Cumhurbaşkanımızın yolunda ilerlemeye devam edeceğiz. Derginiz hayırlara vesile olsun” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi