21 Mayıs 2019 Salı

Mimar Akkurt’tan babasına tam destek

Mimar Akkurt’tan babasına tam destek
Firma Rehberi Yazdır

Başarılı iş adamı Kemalettin Akkurt’un hayata geçirilen “Royal City” lüks yaşam konutları projesine, mimar kızı Hatice Helin Akkurt’tan tam destek geldi

Türkiye’nin ünlü Mimarlık şirketlerinden “AE Mimarlık” tarafından projesi çizilen ve Yahya Kaptan’da 80 dönüm ormanlık alan içiresinde satışa sunulan projeyi yakından takip eden Kemalettin Akkurt’tun mimar kızı Hatice Helin Akkurt, babasının bu son projesi “Royal City”nin gurur verici olduğunu söyledi. Çalıştığı “AE Mimarlık’ta” Akkurt “Royal City” projesinde çizimden yapımına kadar tüm aşamalarında görev alan mimar Akkurt, 130 dairenin akıllı ev sistemi ile inşaa edildiğini ve taahhüt edilenin aksine 24 ay yerine 15 ay gibi kısa bir sürede sahiplerine teslimatın yapılacağının altını çizdi. Kültür Üniversitesi mimarlık bölümünden mezun olan Hatice Helin Akkurt; “Kocaeli’nin en prestijli projesi “Royal City”,  benim için de çok özel bir proje. Çünkü yönetim kurulu başkanlığını babamın yaptığı bu projede iki kez daha dikkatli ve özenli çalışmam gereken bir iş. Her aşamasında görev almaktan büyük gurur duyuyorum. Gelecekteki yeni projelerim için hem ilham kaynağı hem iyi bir deneyim oldu” dedi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem