21 Mayıs 2019 Salı

Kandıra’da sağlıklı yaşam yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor

Kandıra’da sağlıklı yaşam yürüyüşleri tüm hızıyla sürüyor
Firma Rehberi Yazdır

Sağlıklı yaşam yürüyüşleri devam ediyor. Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in her hafta düzenli olarak yaptığı yürüyüş programlarına çok sayıda vatandaş ve öğrenciler de katılıyor

Yürüyüşü günlük yaşamın bir parçası haline getirmeyi amaçlayan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, yaz aylarından bu yana başlattığı sağlıklı yaşam yürüyüşlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Ekibinin de eşlik ettiği yürüyüşlerde Başkan Köken’i hemşehrileri de yalnız bırakmıyor. Her hafta sonuna Kaymakam Mehmet Sarıcan ilçe stadında başlayan Başkan Ünal Köken, kalp sağlığı için yürüyüşün vazgeçilmez bir seçenek olduğunu vurguladı. Sporun düzenli yapıldığı takdirde kalp sağlığı açısından yararlı etkileri olduğu anlatan Başkan Köken, kilo kaybını sağlaması, kan basıncı kontrolünü kolaylaştırması, diyabette kan şekeri kontrolünü iyileştirmesi açısından sporu sosyal hayatımızın en önemli yanı haline getirmeliyiz dedi.

Kandıra Sağlık Meslek Lisesi öğrenci ve öğretmenlerinin de katıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşünün sonunda öğrencilerin ilçeye dair beklentilerini dinleyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kandıra için proje ve çalışmalarının artarak süreceğini ifade etti.

 

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem