17 Haziran 2019 Pazartesi

Kültürlü olma sınavına davetlisiniz

Kültürlü olma sınavına davetlisiniz
Firma Rehberi Yazdır

İlimizin önde gelen eğitim kurumlarından Kültür Özel Öğretim Kursu bursluluk sınavı yapıyor

3 Mart tarihinde 9, 10 ve 11. Sınıf öğrencileri için yapılacak olan sınava yoğun ilgi bekleniyor. Sınava katılan öğrenciler, Kültür Özel Öğretim Kursu bünyesindeki tecrübeli eğitim kadrosu tarafından sunulan üniversite sınavına hazırlık dersleri, birebir etüt ve soru çözümleri, eğitim koçluğu ve özel deneme sınavları gibi birçok hizmetten indirimli olarak faydalanma imkanı yakalayacak.

 

SINAVA KATILAN TÜM ÖĞRENCİLERE %20 İNDİRİM

İlimizde yıllardır eğitimdeki başarısını daha ileriye taşımak isteyen Kültür Özel Öğretim Kursu, sınava katılan tüm öğrencilere %20 indirim imkanı sağlayacak. Ayrıca bursluluk sınavında başarılı olan öğrenciler %100’e varan oranlarda burs alma şansı yakalayacak. Kültürlü Olma Sınavı’na başvuru yapmak isteyen öğrenciler; www.kulturizmit.net internet adresinden ya da 0262 331 64 64 ve 0262 324 24 25 numaralı telefonlardan başvurularını gerçekleştirebilecek. Ayrıca Ömerağa Mahallesi Latif Bey Sokak No:5 İzmit/Kocaeli adresine giderek başvurularını şahsen de yapabilecekler. 2018-2019 eğitim- öğretim yılı için yapılacak olan sınavın sonuçları 10 Mart 2018 tarihinde açıklanacaktır.

kültür

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem