21 Ocak 2019 Pazartesi

Trabzonlu gençler sahaya indi

Trabzonlu gençler sahaya indi
Güncel Yazdır

22 Şubatta başlayacak olan "Trabzon Tanıtım Günleri" için hummalı bir çalışma gerçekleşiyor. Kocaeli Trabzonlular Derneği Gençlik Komisyonu Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve Ak Parti Başiskele Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraslan’ı ziyaret ederek tanıtım günlerine davet etti

Trabzon ziyareti ve Ankara temaslarından sonra bu hafta da Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı  Sami Durmuşoğlu ve ekibi Kocaeli’deki tüm siyasi parti başkanları ve bürokratları bizzat makamlarına giderek ziyaret edip programa davet ediyor. Derneğin Gençlik Komisyonu bugün aldıkları karar doğrultusunda başlattıkları program ile Kocaeli’deki tüm genç başkanları bizzat makamlarında ziyaret ederek tanıtım günleri etkinliğine davet etmeye başladılar.

 

“ÇALIŞMALARIMIZA HIZ VERİYORUZ”

Ziyaret programlarına ilişkin açıklamada bulunan Kocaeli Trabzonlular Derneği Gençlik Komisyonu Başkanı Kerem Çolak, “Bizler bu derneğin gençlik komisyonu olarak başkanımız sayın Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulundaki çok kıymetli büyüklerimizin izinde derneğimize hizmet edebilmek için mücadele ediyoruz. Büyüklerimiz bu kadar özverili ve fedakâr çalışmalar gerçekleştirirken bizlere tabii ki daha fedakâr ve daha gayretli olmak düşer düşüncesi ile taşın altına elimizi koyuyoruz. Çok büyük bir ailenin gençleriz. Bu yüzden sorumluluklarımızı iyi biliyor, büyüklerimizin izinde çalışmalarımıza hız veriyoruz” dedi. Ziyaret programlarında Gençlik Komisyonu Başkanı Kerem Çolak'ın yanı sıra komisyon üyeleri Onur Açıkgöz ve Begüm Saral da yer aldı. 

 

TRABZONLU GENÇLER (1)

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu