20 Ocak 2019 Pazar

Sijo Yüksel Yılmaz Wushu Sanda ve Taolu Şampiyonası’nın misafiriydi

Sijo Yüksel Yılmaz Wushu Sanda ve Taolu Şampiyonası’nın misafiriydi
Spor Yazdır

4 - 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Antalya’da Pgs Hotels Kremlin Place’ta (Eski Wow Kremlin Otel Antalya-Lara-Kundu) gerçekleşmekte olan “Türkiye Minikler-Yıldızlar-Gençler ve Büyükler Bay-Bayan Wushu Sanda ve Taolu Şehit Muhammed Oğuz Kılınç Wushu Şampiyonası” muhteşem sürüyor

Şampiyonada Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’nda Jeet Kune Do Kulelkavido branşı adına Asbaşkan Yüksel Yılmaz da misafir oldu. Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Başkanı Mehmet Zeki Akıncı ve Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Kurucu Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz bol bol sohbet etme ve değerlendirme yapma imkânı buldular. Sijo Yüksel Yılmaz şu açıklamayı yaptı: “Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu Antalya’da tarih yazıyor. Şampiyona’ya bir şehidimizin adı verildi. Şehidimizin saygıdeğer anne ve babası duygu yoğunluğumuzu zirveye taşıdılar. Federasyon Başkanımız Sayın Mehmet Zeki Akıncı ve İcra Kurulu Başkanımız Abdurrahman Akyüz “önce ahlak ve maneviyat” diyerek gençliğimizin ve sporcularımızın en çok ihtiyaç duydukları konulara temas ettiler. Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu yetenekli sporcularıyla keyifli müsabakalar izletiyorlar. Dünya Şampiyonu Tao’cuların estetik kataları sporun sanat yönünü sergilerken büyüleyiciydi. Jeet Kune Do Kulelkavido sorumlusu olarak Federasyonumuzun başarılarıyla onur duydum.”

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu