21 Ocak 2019 Pazartesi

“Bugün onlar, yarın başkaları seçilir”

“Bugün onlar, yarın başkaları seçilir”
Siyaset Yazdır

Haber

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun A Takımı’na giremeyen PM Üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Benim açımdan problem yok, uygun olsaydı bizi de seçerdi. Bugün onlar, yarın başkaları seçilir” dedi

Önceki gün Cumhuriyet Halk Partisi’nde Merkez Yönetim Kurulu (MYK) üyeleri belli oldu. Kurultayda Parti Meclisi’ne seçilen ve kulislerde MYK’ya gireceği konuşulan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, 18 kişiden oluşan MYK listesine giremedi. Milletvekili Akar ise, konu ile ilgili gazetemize konuştu.

 

BENİM AÇIMDAN PROBLEM YOK

Açıklamasında Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu çalışmak istediği isimleri belirlemiştir. Tabi bu isimler belirlenirken çeşitli dengeler de korunuyor. Sayın Genel Başkanımız MYK’yı sadece bir bölgeden, sadece İstanbul’dan, İzmir’den, Ankara’dan oluşturmuyor. Benim açımdan bir problem yok. Pozisyona uygun kimler varsa onlar görevlendiriliyor” dedi.

 

BUGÜN ONLAR, YARIN BAŞKALARI

MYK’da Bilgi ve İletişim Teknolojileri’ne düşünüldüğü iddia edilen Akar, “Kılıçdaroğlu’nun bizi listesine almaması bizimle çalışmak istemediği için değil. Eğer uygun olsaydı bizi de seçerdi. Ben sayısalcı olduğum için Bilgi ve İletişim Teknolojilerine seçilebileceğim düşünüldü. Tabi Onursal bey de genç bir arkadaşımız. Gereken desteği veririz. Bugün onlar, yarın başkaları seçilir. Amacımız hep birlikte parti için, ülkemiz için çalışmak, hizmet etmek” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu