23 Şubat 2019 Cumartesi
İbrahim Bıyıklı

CHP’liler İzmit’te esnaf turu yaptı

CHP’liler İzmit’te esnaf turu yaptı
Siyaset Yazdır

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve ilçe yöneticileriyle birlikte Fethiye Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya,  Fethiye Caddesi’ndeki esnafları ziyaret etti. Hürriyet ve Küçükkaya’ya ziyaretlerde; İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehdi Kaan Günan, İzmit Belediye Meclis Üyesi Aliye Hale Meriç, ilçe yöneticileri Mihdiye Satıcı, Arda Başaran, Hakan Çakar, eski ilçe yöneticisi Mustafa Kahraman, Kartepe ilçe başkanlığı eski yöneticisi Beyhan Korkmaz, eski il yöneticisi Hüseyin Erol eşlik etti.

EN İŞLEK CADDE
Fethiye Caddesi’ndeki esnafların dükkanlarına konuk olan CHP’liler, esnafa bol kazançlar ve hayırlı işler diledi. Ziyaretlerde esnafın işlerinde sorunları veya önerilerini de dinleyen İlçe Başkanı Küçükkaya ve Milletvekili Hürriyet, esnafın ikramları eşliğinde sohbet etti. İlçe Başkanı Küçükkaya, “İzmit’in en işlek caddesi Fethiye Caddesi. Kentin profilini burada görebiliriz. Bu yüzden esnafımızın sorunları ve önerileri bizim için çok değerlidir” ifadelerini kullandı.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi