23 Şubat 2019 Cumartesi
İbrahim Bıyıklı

Ceyhan: Milletimiz ile aramızda güven bağımız var

Ceyhan: Milletimiz ile aramızda güven bağımız var
Siyaset Yazdır

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı Yerel Yönetimler Danışma Meclisi toplantıları ile Seçim Beyannamelerini masaya yatırmaya devam ediyor. Derince İlçe Yerel Yönetimler Danışma Meclisinde 2014 seçim vaatlerinde yer alan tamamlanan, devam eden ve planlanan projeler değerlendirildi

Daha önce Karamürsel, Kartepe, Gölcük ve Çayırova ilçelerinde gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Danışma Meclisi toplantılarının 5.si Derince İlçesinde icra edildi. AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker,  Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Zekeriya Özak, AK Parti Derince İlçe Başkanı İbrahim Şirin ve Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un hazır bulunduğu Danışma Meclisi toplantısında konuşan İl Başkanı Ceyhan, “AK Parti 16 yıl boyunca verdiği sözleri yerine getiren bir parti oldu. Bugün geldiğimiz noktada ise Milletimiz ile aramızda sarsılmaz bir güven bağı oluştu. Çünkü Milletimiz biliyor ki AK Parti söz verdimi er yada geç o sözünü tutar ve gerçekleştirir.

HİZMET GÖNÜL İŞİDİR
Kocaeli geneli seçim vaatlerinin yüzde 85,90’nı yerine getirdiklerini ifade eden Ceyhan, “ Belediyecilik vizyon, hizmet gönül işidir.  İktidar belediyesi olmak hikaye, hizmetlerimizin temelinde milletimize olan aşkımız var. Biz bu millete hizmete sevdalıyız. İlk hedefimiz 2019 Mart’ta ki yerel seçimler. Yerelden yola çıkarak geneli kucaklayan bir anlayışımız var. Yerel seçimler başarılı olamayan genel seçimlerde hüsran yaşar.” dedi.
image4
HİZMETLERİMİZİ YETERİNCE ANLATAMIYORUZ
Hizmetlerin yeterince ifade edilmediğini dile getiren Milletvekili İlyas Şeker, “ Bizim hizmet noktasında bir eksiğimiz yok. Seçim beyannamesinde yer alan birçok hizmeti faaliyete geçirmiş durumdayız. Maalesef ki bu hizmetlerimizi yeterince anlatamıyor, ifade edemiyoruz. Bu konuda teşkilatlarımıza büyük iş düşüyor. Hizmetlerimizi, yaptıklarımızı millete anlatmamız lazım” dedi. Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut Seçim Beyannamesi hakkında bir sunum gerçekleştirdiği Danışma Meclisi Toplantısı soru cevap ile devam etti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi