16 Ocak 2019 Çarşamba

Aşıroğlu'na da Peynirci Baba geldi

Aşıroğlu'na da Peynirci Baba geldi
Güncel Yazdır

Gebze’de kurulu bulunan Yöre Grup iştiraklerinden olan ve artık ulusal bir marka olarak bütün Türkiye’de tanınan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler Mağazaları 77'nci şubesini Aşıroğlu'nda hizmete açtı

Gebze’de kurulu bulunan Yöre Grup iştiraklerinden olan ve artık ulusal bir marka olarak bütün Türkiye’de tanınan Peynirci Baba Kahvaltılık Marketler Mağazaları büyümeye devam ediyor.  Peynirci Baba, son olarak 77'nci şubesini de Aşıroğlu'nda hizmete açtı. Son derece modern ve yeni konsept olarak hazırlanan mağazanın açılış törenine Peynirci Baba Marketler Genel Müdürü Mehmet Keskin ve çok sayıda davetli katılım sağlarken halkın yoğun ilgisi görülmeye değerdi. Tüm Türkiye'de tanınan Peynirci Baba, 77'nci şubesinin açılışına özel fiyatlarla vatandaşa hizmetine başladı.

KATILIM

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu