21 Ocak 2019 Pazartesi

Başiskele Kaymakamı Kantay’dan Bilgili Kültür Okulları’na teşekkür belgesi

Başiskele Kaymakamı Kantay’dan Bilgili Kültür Okulları’na teşekkür belgesi
Güncel Yazdır

2017-2018 Eğitim öğretim yılı, Başiskele İlçesi 2. Dönem Okul Müdürleri toplantısı Özel Bilgili Kültür Okullarında gerçekleşti. Toplantıya Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve okul müdürleri katıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan toplantıda; yeni dönemde okullarda alınacak güvenlik önlemleri konuşuldu. Toplantının başında ise Başiskele İlçe Kaymakamı Atilla Kantay Bilgili Kültür Okulları müdürlerine Kış Şenliği’nde göstermiş oldukları başarılarından dolayı teşekkür belgesi takdim etti.

 

PROJELERE AÇIĞIZ

İlçemizde göreve geldiği günden itibaren eğitime verdiği önem ve desteklediği projelerle Başiskele’deki eğitimin kalitesini arttıran Kaymakam Atilla Kantay, yapılan Kış Şenliğiyle ilgili teşekkür belgelerini vermeden önce şöyle konuştu: “Başiskele de eğitim ve öğretimin kalitesini arttırmak için ilçe milli eğitim müdürümüzle birlikte çalışmalar yapıyoruz. İlçemizin eğitimdeki başarısında sizlerin emeği çok büyük. Bizler sizlerin yanınızdayız ve projelere açığız. Kısa zamanda ilimizde çok güzel işler yapan Kültür Okulları yapmış olduğu Kış Şenliğiyle bu sene Türkiye Down Sendromu Derneğine hatırı sayılır bir mebla bağışladı.

 

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Kendilerine yapmış oldukları bu sosyal sorumluluk projesinden dolayı teşekkür ederim.” Dedi. Konuşmanın ardından Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay, genel müdür ve okul müdürlerine teşekkür belgelerini takdim etti. Teşekkür belgesini alan Özel Bilgili Kültür Okulları Genel Müdürü İsmail Aydemir Başiskele Kaymakamı Atilla Kantay’a teşekkürlerini sunarken; “Kaymakamımız ve İlçe Milli Eğitim müdürümüzün her konuda yanımızda olması bizleri mutlu ediyor. Bu sayede eğitim ve öğretime daha fazla katkı sağlayabileceğimizi düşünüyorum. Bu teşekkür belgesinin asıl sahibi ise Kış Şenliğimizde oldukça fazla emek harcayan velilerimiz ve öğrencilerimizdir. Teşekkür belgesini velilerimize ve öğrencilerimize ileteceğim.” Şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu