17 Ocak 2019 Perşembe

Derneklerden askere moral ziyareti

Derneklerden askere moral ziyareti
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Anadolu İlleri Dernekleri Birliği Başkanı Necmettin Kaya ve Kocaeli Tokatlılar Dernek Başkanı Turan Şahin tarafından İl Jandarma Komutanı Osman Aslan’a moral ziyareti gerçekleştirildi

Kocaeli Anadolu İlleri Dernekleri Birliği Başkanı Necmettin Kaya ve Kocaeli Tokatlılar Derneği Başkanı Turan Şahin tarafından İl Jandarma Komutanı Osman Aslan’a moral ziyareti gerçekleştirildi. Kaya ve Şahin’e yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Turan Şahin, “Kocaeli'de yaşayan onbeşlilerin torunları olarak ezelden beri gelen vatan sevgimizle her zaman olduğu gibi bugünde Devletimizin, Bayrağımızın, Ordumuzun ve Mehmetçiğimizin yanında yer aldığımızı bir kez daha buradan söylemek istiyorum. Fırat kalkanı ile başlayan Zeytin dalı harekatıyla devam eden operasyonlarda Kahraman Türk Ordumuz terör örgütlerine ve destekçilerine gereken karşılığı verdiğine inanıyoruz” şeklinde konuştu.

 

RUHLARI ŞAD OLSUN

Şahin, “Onbeşlilerin, Kınalı Alilerin ve Gazi Osman Paşanın torunları olarak bütün gönlümüzle, yüreğimizle ve dualarımızla Devletimizin ve Mehmetçiğimizin yanındayız. Vatan, millet ve bayrak için canlarını veren Basta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize minnettarız.

Tüm şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz. Ruhları şad, mekanları cennet olsun” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu