21 Ocak 2019 Pazartesi

Tan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu açılıyor

Tan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu açılıyor
Güncel Yazdır

CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan'ın avukat oğlu Ozan Kutay Tan, Tan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'nu 10 Şubat Cumartesi günü açıyor

İlimizin genç avukatlarından Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve aynı zamanda CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan'ın oğlu olan Ozan Kutay Tan, Tan Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'nun açılışını gerçekleştiriyor. Staj eğitimini Acurman Hukuk Bürosu'nda tamamlayan Ozan Kutay Tan, 10 Şubat Cumartesi günü saat 14.00'te Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi Soydan İş Merkezi No: 34/123 Kat:4 İzmit adresinde bulunan hukuk bürosunun açılış törenine tüm halkımızı davet ediyor.

 

OZAN KUTAY TAN KİMDİR?

1992 İzmit doğumlu. 24 Kasım Anadolu Lisesi’nin ardından Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Özel Hukuk Yüksek Lisans öğrencisi. Avukatlık stajını Acurman Hukuk Bürosu’nda yaptı. Çiçeği burnunda avukat Tan, CHP Çevre ve Sağlık Komisyonu Başkanı Diş Hekimi Müzeyyen Topçu Tan ve Dr. Ömer Tan çiftinin oğludur. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu