22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

Terzilerde Bayram Şişman da aday

Terzilerde Bayram Şişman da aday
Güncel Yazdır

İlimizde 41 yılı aşkındır terzilik yapan Bayram Şişman, Terziler Odası Başkanlığı için adaylığını açıkladı

İzmit’te 41 yılı aşkındır terzilik yapan Terzi Bayram Şişman, 21 Şubat Çarşamba günü KESOB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilecek olan Kocaeli Terziler Odası Kongresi’nde mevcut başkan Şaziye Kahramanlı’ya rakip olarak adaylığını açıkladı. 222 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongre 7 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üyesi seçilecek.

 

“ARKADAŞLARIMIZIN TEŞVİKİYLE ADAYIM”

Terzi Bayram Şişman konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Bu mesleği 41 yılı aşkın bir süredir yapıyorum. Geçmiş dönemlerde yönetimde de yer aldığım oldu. Bütün terzi arkadaşlarımızla diyaloğumuz kuvvetli. Odamızın geleceği için odamızın ilimizde daha da güçlenmesi adına üye arkadaşlarımızın teşvikleriyle de Kocaeli Terziler Odası’nın 21 Şubat Çarşamba günü yapılacak olan kongresi için adaylığımı açıklıyorum” dedi.  

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi