16 Ocak 2019 Çarşamba

Trabzonlulardan meclise çıkarma

Trabzonlulardan meclise çıkarma
Güncel Yazdır

Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Trabzon Tanıtım günleri programına büyük özveri ile çalışan Kocaeli Trabzonlular Derneği Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek ilimizin vekillerini programa davet etti

Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan  Trabzon Tanıtım günleri programına büyük özveri ile çalışan Kocaeli Trabzonlular Derneği Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne giderek ilimizin vekillerini programa davet etti. Başkan Sami Durmuşoğlu ve Salih Şahintürk, Abdullah Mercan, Ahmet Bilal Hoş, Turgay Bulut, Osman Akova, Onur Açıkgöz, Metin Fatih Keleş, Neşe Köse, Mustafa Küçük,Yaşar Furuncu, Muharrem Küçük, Uğur Karbuz, Gölcük Trabzonlular Dernek Başkanı Hüseyin Çakıroğlu, Derince Karadenizliler Dernek Başkanı Zafer demir programa katılım gösterdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu