23 Temmuz 2019 Salı

Sulu boya resim sergisi açıldı

Sulu boya resim sergisi açıldı
Kültür-Sanat Yazdır

KYÖD ve Aydili Sanat Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Sulu Boya Resim Sergisi, 9 Şubat’a kadar tüm sanatseverleri bekliyor

Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) ile Aydili Sanat Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği Sulu Boya Resim Sergisi geçtiğimiz gün Cumhuriyet Parkı Belediye Sanat Galerisi’nde gerçekleştirildi. KYÖD Başkanı Mehmet Toker ve Aydili Sanat Derneği Başkanı Suat Özdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşen sergiye DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, ÇEKÜL Vakfı Temsilcisi Numan Gülşah ve çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.

 

9 ŞUBAT’A KADAR AÇIK

Ressam İsmail Menekşe önderliğinde yapılan sergi, 5-9 Şubat tarihlerinde saat 10.00 - 18.00 arasında sanat severleri bekliyor. Toplam 80 eserin görücüye çıktığı sergide ayrıca resim atölyesi katılımcıları Asuman Atakuman, Asuman Uyuşan, Ayla Yeşilmen, Dilek Ayrıbaş, Gönül Dilek, Gülden Aytüre, Kader Okurlu, Orhan Aytüre, Şaziye Şahin, Zennure Dalarslan ve Zeynep Ölçer’e teşekkür sertifikası verildi.

 

“BİZLER SİZLER İÇİN VARIZ”

Sulu Boya Resim Sergisi’nde konuşan KYÖD Başkanı Mehmet Toker, “Ressam İsmail Menekşe önderliğinde düzenlenen sergide kadınların da emekleri çok büyük. Kentin kültürel kimliğini güçlendirmek adına bu tür sergilerin arttırılması gerekiyor. Bizler elimizden geldiği kadar destek veriyoruz. Çabalarınız hiç tükenmesin. Bizler sizler için varız” dedi. Aydili Sanat Derneği Başkanı Suat Özdemir ise, “İnsan sever ve çalışırsa başarılı olur. Sergimize katıldığınız için teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem