16 Ocak 2019 Çarşamba

Yeşil alanlarımızın bakımı yapılıyor

Yeşil alanlarımızın bakımı yapılıyor
Güncel Yazdır

Yeşil doğası ve masmavi deniziyle 7 Yıldızlı Kent Başiskele’de kış aylarının gelmesiyle birlikte dökülen yaprak ve kuruyan ağaç dallarının olduğu yeşil alanlarda, Başiskele Belediyesi ekipleri bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyor

Marmara Bölgesinde yeşil alanların büyük bir çoğunluğuna sahip olan Başiskele’de bu zenginliğin korunmasına ve bakımına yönelik çalışmalar sürüyor. Başiskeleliler için en iyisini yapmaya gayret eden Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler müdürlüğü ilçenin tüm yeşil alanlarını koruduğu gibi kışlık bakımlarını da yapıyor. Yürüyüş parkurları, piknik alanları, ormanlık alanları ve parkların bütün bakım ve onarımını yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü bu kapsamda Atakent Mahallesi’nde yer alan Üç Aşamalı Parkın kışlık bakım ve onarımlarına başladı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu