19 Ocak 2019 Cumartesi

Akşener bugün Kocaeli'de

Akşener bugün Kocaeli'de
Güncel Yazdır

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün ilimize gelerek partisinin il binasının açılışını gerçekleştirecek

İYİ Parti Genel Başkanı  Meral Akşener bugün ilimize gelerek partisinin il binasının açılışını gerçekleştirecek. Öğle saatlerinde Kuruçeşme gişelerinde karşılanacak olan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İzmit yürüyüş yolunu takiben esnaf ziyareti yapıp vatandaşları selamlayacak. Ardından il binasının önünde halka hitap edecek. İl binasının açılış kurdelesini kestikten sonra ise kendi köyü olan Gündoğdu’yu ziyaret edecek. Son olarak da saat 19.00'da Körfez İlçe Binası'nın açılışını gerçekleştirecek.

 

FOTOĞRAFI ÇATIYA KONULDU

İYİ Parti İl Teşkilatı tarafından genel başkanın katılım göstereceği programlar öncesi yoğun çalışmalar gerçekleştiriliyor. İYİ Parti İl Başkanlığı'nın bulunduğu binanın üzerine geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in fotoğrafı konuldu.  Karşıda bulunan AK Parti il binasının çatısında da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafının bulunması ilginç bir görüntünün oluşmasına neden oldu.

 

YENİ BİNADA İLK TOPLANTI

3 Şubat Cumartesi günü Genel Başkan Meral Akşener’in katılımıyla açılacak olan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı yeni binasında ilk yönetim kurulu toplantısını da önceki gün gerçekleştirdi. Toplantıda yeni binanın işleyişi, yapılan restorasyon ve düzenleme işlemleri ve açılış hazırlıkları yönetim kurulu üyeleri ile paylaşıldı. Genel Başkan Meral Akşener’in il binası açılış programı hakkındaki detaylar konuşuldu.

 

MERAL AKŞENER’İN PROGRAMI

12.30 Meral Akşener ve protokolün Kuruçeşme gişelerde karşılanması

12.45 İzmit şehir içi esnaf ziyareti

13.30 Meral Akşener’in Kocaeli halkına hitap etmesi

14.30 İl binası açılışı

17.00 Gündoğdu köyüne ziyaret.

19.00 Körfez İlçe Binası açılışı

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu