21 Ocak 2019 Pazartesi

Dekoratif duvar çalışmaları devam ediyor

Dekoratif duvar çalışmaları devam ediyor
Güncel Yazdır

Başiskele’nin her bir noktasında yoğun mesai içinde çalışan belediye ekiplerimiz, ilçemizin 7 Yıldızlı Kent sıfatına yaraşır güzelliğine kavuşabilmesi için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor

Başiskele Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimizin yoğun mesai harcadığı Kullar’da çalışmalar devam ediyor. Son olarak ekiplerimiz, Kullar – Yakacık Mahallesi Yakacık Caddesi üzerindeki duvarların estetik bir görünüm alması için, duvarların üzerlerine ahşap çit takma çalışmalarına başladı. Bittiğinde caddeye estetik bir hava katacak olan ahşap çitli duvarlar hem göze hem de gönle hitap edecek. İlçemizdeki çalışmaları yakından takip eden Başkanımız Hüseyin Ayaz, yapılan işlerin ivedilikle bitirilmesi konusunda çalışmaların da hızlanmasını istedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu