21 Ocak 2019 Pazartesi

AK Partili Kadınlardan Doğan’a ziyaret

AK Partili Kadınlardan Doğan’a ziyaret
Siyaset Yazdır

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve yönetimi, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’a iadeyi ziyarette bulundu

Belediyesi Meclis Üyeleri İbrahim Elgin, Güzin Taştekin, Canan Soylu ile partinin mahalle başkanlarının da yer aldığı ziyaret oldukça sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşti.

 

HİZMETLERİ ANLATACAĞIZ 

Bir süre önce kongre ile AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı seçilen Betül Yazıcı, Başkan Doğan’a sıcak ve samimi ev sahipliği için teşekkür ederek, “ İzmit Belediyemiz güzel ve örnek hizmetler yapıyor. Şehrimize kazandırdığınız hizmetler adına size ve ekibinize teşekkür ederim. Ak Partili kadınlar olarak yaptığınız hizmetleri mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşarak halkımıza anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

 

HİZMET ETME AŞKI

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da ziyarette yaptığı açıklamada “sizleri ağırlamaktan çok mutluyum. Hepinize görevinizde başarılar dilerim. Bu işler gönül işi, heyecan işi, davaya inanma işi. Gözlerinizde bu heyecanı görmek mümkün. Heyecanınız hiç eksik olmasın. Partimiz başarılıysa, halkımızın büyük teveccühünü kazanmışsa bunda en büyük emek siz kadınlarımızındır. Sizler partimizin en önemli gücünüz. Sizler sayesinde bu başarılar elde ediliyor. Birlik beraberlik içinde ülkemize hep birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. Allaha çok şükür herkese nasip olmayacak bir liderimiz var. Liderimiz, başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği yolda yürümeye, hizmet etmeye devam edeceğiz.

 

HAYAL EDİLEMEYECEK İŞLE RYAPILDI

Ülkemizde Ak Parti hükümetlerimiz sayesinde hayal bile edilemeyecek hizmetler yapıldı. Her alanda büyük dönüşümler, gelişmeler oldu. Bu yola halkımıza, milletimize hizmet etmek için çıktık. Siyaset, bizim için ülkemize, milletimize hizmet etme aracıdır. Hizmet ederken bir beklenti içinde olmadık olmayacağız. Geride hoş bir seda bırakabilirsek bu bizim için her şeyden daha önemlidir. Yaptığımız hizmetler için bir Allah razı olsun denilsin bu bizim için mutlulukların en büyüğüdür. Böyle bir partinin, camianın içinde olduğumuz için hepimiz çok şanslıyız. Bu bizler için en büyük gururdur” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu