16 Ocak 2019 Çarşamba

Meral Akşener Kocaeli'ye geliyor

Meral Akşener Kocaeli'ye geliyor
Güncel Yazdır

Haber

İYİ Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir haftalık yönetim toplantısı öncesi basın açıklaması yaptı. Başkan Karademir “Genel Başkanımız Meral Akşener Cumartesi günü Perşembe pazarı Mevkii Bilişim İş Merkezi önünde İyi Parti Kocaeli il Binamızın açılışına yapmak üzere Başkanlık Divanımız, Genel İdare Kurulumuz ve Kurucu üyelerimizle birlikte 3 Şubat Cumartesi günü Kocaeli’ne geliyor. Tüm Gölcük halkı ve kıymetli basın mensupları davetlimizdir”dedi

iyi Parti İlçe Başkanı Büşra Karademir haftalık yönetim toplantısı öncesi basın açıklaması yaptı.
Başkan Karademir “Siyaset sahnesine çıktığı günden bu yana; temiz bir dilin, zarif bir üslubun ve birleştirici bir anlayışın hakim olmasını kendisine amaç edinmiş olan partimiz, Kocaeli’de de büyük bir yankı bulmuştur. Özveri ile tamamlanan kuruluş çalışmalarının ardından İl ve İlçe teşkilatlarını açılışlarını yapacak güne kavuştuk. İyi Parti Kocaeli il başkanlığı açılışı Cumartesi Gölcük İyi parti İlçe Başkanlığı açılışını ise 17 Şubat’ta yapacağız”dedi.

 

GENEL BAŞKANIMIZ GELİYOR
Başkan Karademir “Genel Başkanımız Meral Akşener Cumartesi günü Perşembe pazarı Mevkii Bilişim İş Merkezi önünde İyi Parti Kocaeli il Binamızın açılışına yapmak üzere Başkanlık Divanımız, Genel İdare Kurulumuz ve Kurucu üyelerimizle birlikte 3 Şubat Cumartesi günü Kocaeli’ne geliyor. Tüm Gölcük halkı ve kıymetli basın mensupları davetlimizdir. Vatandaşlarımızın açılışımıza ulaşımını sağlamak adına 3 Şubat Cumartesi günü saat 11:00’de Anıtpark’tan otobüs kaldırılacaktır”dedi.


ASKERİMİZİN YANINDAYIZ
Karademir “ Afrin’de vatanımız için mücadele eden şanlı ordumuzun Allah yar ve yardımcısı olsun. Rabbim askerlerimize güç kuvvet versin, onları korusun”dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu