22 Şubat 2019 Cuma
global gayrimenkul

Aileri ile rahat rahat konuşsunlar diye powerbank gönderdiler

Aileri ile rahat rahat konuşsunlar diye powerbank gönderdiler
Güncel Yazdır

Haber

Gölcük Tersane Komutanlığına bağlı İşçiler ve diğer bağlı birliklerinde katıldığı kampanyada Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi öncülüğünde Afrindeki askerlere aileleri ile daha rahat konuşsunlar diye powerbank gönderdiler

Gölcük Tersane Komutanlığına bağlı İşçiler ve diğer bağlı birliklerinde katıldığı kampanyada Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şubesi öncülüğünde Afrindeki askerlere anlamlı jest yaptılar. Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Turhan Yıldız ve yönetimi Gölcük Tersane Komutanlığı ve diğer bağlı birliklerine çalışan işçilerin aralarında yapılan kampanya ile toplanan paralarla Afrinde savaşan mehmetçiğin aileleriyle rahat bir şekilde görüşebilmelerini sağlamak adına 710 adet Powerbank (Taşınabilir Yedek Batarya) Ankara genel merkeze gönderildi.

 
740 POWERBANK ANKARA'YA GÖNDERİLDİ
Türkiye genelindeki Türk Harb-İşsendikasına bağlı sendikaların yaptığı bu kampanya'ya destek verirken Türk Harb-İş Senkidakı Kocaeli Şubesi tarafından başlatılan malzemelerin Türk Harb-İş Genel merkezde gönderiliyor, Genel Merkez tarafından Afrindeki mehmetçiğe göderilecek olan 740 adet Powerbank (Taşınabilir Yedek Batarya) gönderildi.
 
TÜRK ORDUSUNUN HİÇ BİR ŞEYE İHTİYACI YOK
Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Turhan Yıldız “Malumunuz üzere Türkiye Cunhuriyeti Devleti Misakı Milli sınırına yapılan tacizlere ülke olarak şahit oluyoruz. Askerimizin operasyonuı başarıyla devam etmektedir. Ülkemizin üzerinde oyunlar oynanmaktadır.Askerimiz Afrin'de destan yazmaktadır. Mehmetçiğimöize destek güven had safhada. Analarımız, Babalarımız, sivil unsurlar Mehmetçiğe bir şey yapmanın amacında ve hedefinde. Bizlere gelen istek neticesinde Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkanlkığı tarafından askerlerimize taşınabilir powerbank hediye etmek istedik. Kimsenin aklına farklı şeyler gelmesin. Bu hediye üyelerimizin isteği neticesinde oldu. Yoksa Mehmetçiğimizin hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. Bizler Kocaeli Şubesi olarak yaklaşık 50 bin TL ile 700'ün üzerinde powerbank'i Mehmetçiğimize göndereceğiz. Önce Ankara'ya Genel Merkezimize oradan da toplu şekilde Mehmetçiğimize ulaştırılacaktır. Vatan topraklarında taşeronluk yapanlara da mesajımız var. Ülkemizde taşeronluk kalktı. Artık ülkemize hizmet etsinler. Bizim amacımız askerimizin ihtiyacı olacağını düşündüğümüz powerbankları askerlerimize ulaşmak. Kimsenin aklına kötü bir niyet gelmemesini istiyoruz” dedi. 
 
ÜLKEMİZİ BÖLEMEYECEKLER
Başkan Yıldız “Kısa bir sürü önce yapılan Fırat kalkanı operasyonu ve halen sürmekte olan Afrin operasyonunu yürekten destekliyoruz. Bu operasyonlarda şehit olanlara rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. An itibariyle cephede tarihi mücadele veren ve çok başarılı bir şekilde yedi düvele karşı yürütülen Afrin operasyonunda görev yapan kahraman Mehmetçiğimizi en üst komutanından erine kadar kutluyoruz. İnanıyoruz ki; Allah Mehmetçiğimizin ve bu yüce milletin yanındadır. Mevzu Vatan olunca gerisini teferruat kabul eden bu aziz milleti yedi düvel bir araya gelse de yenemeyecek ve bölemeyecektir. Mehmetçiğe tek koyununu kurban eden Türkmen anneleri gibi, harçlığını Mehmetçiğe gönderen küçük çocuklarımız gibi, namazlarında fetih sureleri okuyup Allaha dua eden bu aziz millet ve tüm dünya ülkelerinde açılan dua ellerinin sahipleri gibi Mehmetçiklerimizin yanındayız”dedi.
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM konak_dr Gürpınar su BasiskeleSanayi